ZDIEĽAŤ

Za posledné roky sa zvýšil záujem o ojazdené autá a vidieť to aj na cestách. S pribúdajúcimi rokmi však autá potrebujú vymeniť viaceré autodiely, aby mohli aj naďalej slúžiť. Niekedy je však potrebné vymeniť aj autodoplnky, aby auto bolo dizajnovo atraktívne.

Ak si chcete vylepšiť auto, máme pre vás tipy.

Vymeňte starý volant za nový športový

Jedna z najdôležitejších súčastí interiérovej časti auta, ktorá má priamy vplyv na ovládanie auta, sa môže časom opotrebovať. Najmä na starších autách vidieť výrazné znehodnotenie materiálu na volantoch. Pravidelný kontakt s pokožkou a aj neopatrné zaobchádzanie znehodnocuje časom materiál volantu.

Ak by ste chceli vylepšiť svoje auto, môžete to napríklad aj výmenou starého volantu za nový športový. Športové volanty ocenia najmä muži. Výmena volantu je jedna zo základných úprav auta. Ak si navyše vyberiete kvalitné športové volanty, máte istotu kvality na dlhé roky. Ponúkajú kompaktnejší dizajn, kvalitnejšie materiály a lepšie spracovanie. Poskytujú maximálny jazdecký komfort pri jazdách v meste, ale aj mimo miest.

Športové volanty sa predávajú v rôznych priemerov, odsadení, ale aj druhov povrchu.

Medzi obľúbené športové volanty radíme predovšetkým kožené, avšak vybrať si môžete aj zo semišových, z volantov z brúsenej kože, ale dokonca aj zo štýlových drevených. Drevené oceníte najmä pri retro športových automobiloch.

Prídavné budíky

Prídavné budíky vám umožnia získať prehľad o správnej funkcii motora. Ak máte v aute turbo, prítomnosť prídavného budíka je v aute priam nevyhnutná. Prídavné budíky dokážu varovať pred extrémnymi hodnotami, ktoré by mohli natrvalo poškodiť motor vášho auta a vaše auto úplne znefunkčniť.

Spolu s prídavnými budíkmi si nezabúdajte kúpiť aj kvalitné držiaky budíkov. Budíky musia byť na viditeľnom mieste, aby ste mohli ihneď zareagovať, ak by hodnoty išli mimo povolených hodnôt.

 

Zdroj obrázka:

Autor:  Standret / Shutterstock.com

ZDIEĽAŤ