ZDIEĽAŤ

V čase, kedy u nás, ale aj vo svete zúri pandémia koronavírusu, sa snažia viaceré firmy prispôsobiť situácii a zameriavajú sa výlučne na predaj cez internet. Aj tí, ktorí sa doposiaľ spoliehali predovšetkým na predaj v kamenných predajniach, uvažujú nad vytvorením eshopu.

Ak už ale máte vlastný eshop, teraz musíte podniknúť potrebné kroky a nájsť účinný spôsob, ako podporiť online predaj. Jednou z možností sú aj reklamné predmety.

Termolisy na rôzne povrchy – pomôcka na výrobu reklamných predmetov

Ak chcete podporiť online predaj, môžu vám pomôcť aj reklamné predmety vytvorené pomocou dobrých termolisov. Dobré termolisy sú zariadenia, ktoré využívajú samotnú technológiu pre tepelnú tlač. Termolisy môžeme poznať aj pod názvom termotransferové lisy, ktoré je možné používať na rôzne materiály. Už podľa názvu nám je jasné, že toto zariadenie využíva kombináciu tepla a tlaku.

Ak si chcete vyrábať reklamné (darčekové) predmety sami, môžete použiť práve termotransferové lisy, čiže termolisy. Pomocou tohto zariadenia môžete vyrábať snáď najobľúbenejšie reklamné (darčekové) predmety- hrnčeky, či napríklad tričká s potlačou.

Podpora k ďalšiemu nákupu

Keďže reklamné predmety sú a vždy budú účinným spôsobom, ako zvýšiť predaj, aj online predaj, je potrebné svojim zákazníkom darovať hlavne praktické reklamné predmety. Okrem termolisov si môžete zaobstarať nové rezacie plotre, ktoré sú určené na výrezy do rôznych materiálov, ale aj na orezávanie tlačenej reklamy.

Podporu k ďalšiemu nákupu môžete docieliť aj darovaním reklamných predmetov. Musí sa ale jednať o nákup nad určitú sumu. Neprezraďte však aký reklamný predmet zákazníkom pošlete. Pripravte im prekvapenie pri doručení.

Ak chcete zvýšiť online predaj, skúste to práve reklamnými predmetmi. Odporúčame vám zaobstarať si termolisy a rezacie plotre, ktoré vám pomôžu vytvoriť si reklamné predmety vo firme, na čom výrazne ušetríte.

 

Zdroj obrázka:

Autor: Kzenon / Shutterstock.com

ZDIEĽAŤ