Home Credit pôžička pre podnikateľov

Pôžička Home Credit ponúka pôžičky od 10 000 – 150 000 Kč na čokoľvek a bez ručiteľa. Je vhodná pre klientov, ktorí nechcú strácať čas alebo pre tých, ktorí nechcú splácať vysoké poplatky. Je tiež ideálny pre fyzické osoby s trvalým príjmom (zamestnanci, dôchodcovia), tiež pre rodiny (manželia a deti), a v neposlednom rade pre podnikateľov a pre pohodlné zákazníkov, ktorí sa všetko radi vybaví cez internet. Doba splatnosti sa pohybuje od 12 – 84 mesiacov, záleží, na vašom individuálnom nastavení. Ďalšou príjemnou vecou je atraktívny úrok už od 13,59%. Tiež vám pri riadnom splatení vráti polovicu úrokov naspäť. Pôžičku si môžete počas prvého mesiaca zrušiť.

Podnikateľská pôžička je veľmi rýchlo vybavená. Stačí vyplniť online žiadosť a potom očakávajte hovor od operátora. Majte pri sebe nachystané táto doklady: občiansky preukaz a iný doklad totožnosti (napr. Pas, vodičský preukaz, rodný list …). Ak ste zamestnanec, tak si pripravte všetky údaje o vašom zamestnávateľovi (presný názov, názov, adresu, telefónne číslo a IČO).

Pôžička pre SZČO je výhodná v cene, v možnosti vlastného nastavenia čiastky, doby splatnosti a v zaujímavom úroku. Home Credit ponúka možnosť pôžičky aj na pobočkách Slovenskej pošty, čo môže byť prijateľné pre klientov, ktorí nemajú internet a radšej pôžičku vybavujú osobne. Podnikateľov sa to iste netýka, tí radi využijú možnosti všetko vybaviť po telefóne. To zaberie len niekoľko minút a peniaze môžete mať na účte do 24 hodín od podpisu zmluvy.

Pôžička pre podnikateľov je rýchlu a efektívnu variantom, ako si zaobstarať chýbajúce financie alebo kapitál pre vašu činnosť. Čerpanie úveru nie je viazané na žiadny účel, peniaze môžete použiť na čokoľvek. Nepotrebujete ručiteľa, stačí, ak ste občan SR starší ako 18 rokov a máte trvalý zdroj príjmu. Vybavenie a predčasné splatenie je úplne zadarmo. Tiež s poistením výdavkov sa nebudete musieť báť, že nebudete môcť splácať.