ZDIEĽAŤ

 

Sledujete priestory na prenájom v našom hlavnom meste? Potom ste určite zaregistrovali, že nových administratívnych centier a budov pribúda ako húb po daždi.

V Bratislave je o polovicu viac kancelárskych priestorov ako pred desiatimi rokmi. Ak prejdeme na čísla, v súčasnosti je k dispozícii až 1,8 milióna metrov štvorcových! Z tejto ponuky tvoria 62 % kancelárske priestory v štandarde A a 38 % kancelárske priestory v štandarde B – ide o nové i zrekonštruované kancelárske priestory. Počas prvého polroku 2019, došlo k nárastu miery neobsadenosti nad osem percent, čo podľa rôznych dostupných údajov súvisí s ekonomickým vývojom v krajine. Ak teda hľadáte priestory na prenájom, k dispozícii máte naozaj veľký výber exkluzívnych kancelárií rozmiestnených po celej metropole Slovenska. A nových kancelárskych priestorov stále pribúda! Einsteinova Business Center, Nivy Tower, Panorama Business III s pripravovaným projektom Triangle, Einpark Offices a mnohé iné projekty si aktuálne hľadajú nových nájomníkov, ktorým ponúknu naozaj exkluzívne kancelárie. Presvedčte sa sami a pozrite si jednotlivé voľné kancelárske priestory na adrese volnekancelarie.sk a porovnajte si benefity a možnosti, ktoré ponúkajú.

Kancelárie v Bratislave sú na vysokej úrovni

Či už je to nový prírastok v Eurovea City, a to bizniscentrum Panorama Business III, ktorá je súčasťou novej zóny Eurovea City okolo rovnomenného komplexu alebo pripravovaný Triangle. Oba spomínané projekty spolu prinesú 55-tisíc metrov štvorcových kancelárskych priestorov! Veľké ambície sa však vkladajú do aktuálne najvyššej budovy v Bratislave Nivy Tower, ktorá je súčasťou polyfunkčnej zóny Nové Nivy a projektu Stanica Nivy. Tá v sebe spája benefity mestského trhu, autobusovej stanice a administratívneho centra na tej najvyššej úrovni, v obklopení nákupného centra Nivy Mall. Výber kancelárií v Bratislave je pestrý, stačí si len zvážiť jednotlivé pre a proti.

 

ZDIEĽAŤ