ZDIEĽAŤ

Niekto by možno povedal, že v dnešnej dobe už nieje priestor na podnikanie ako kedysi. Ja si myslím, že je to len vec presvedčení. Môj obľúbený výrok je: Aké si to urobíš také to budeš mať. Takže tak ako v bežnom živote aj v podnikaní sa oplatí zamerať sa na ciele a nie na prekážky.

Založenie s.r.o. nebolo totiž doteraz nikdy jednoduchšie. Je doba plná informácií. Jednoducho nájdeš takmer všetko čo hľadáš na pár kliknutí na internete. A presne takto dosiahneš aj zrušenie živnosti, ak by ťa náhodou omrzelo tvoje podnikanie a rozhodol by si sa robiť niečo inak.

Živnosť v zamestnaní

Pomerne mnoho zamestnávateľov, čo sa týka veľkých aj menších spoločností, už vyžadujú od svojich zamestnancov založenie živnosti. Majú to jednoduchšie s platením povinného poistenia do zdravotnej poisťovne a odvodov. Takto to vnímam ja.

Tím právnikov spoločnosti Firmáreň ti pomôže s ľahkosťou pri vytváraní živnosti. Živnosť register môže totiž niekomu pripadať ako niečo komplikované a zložité. Sú to jednoducho ľudia, ktorí majú potrebu pomáhať iným ľuďom plniť si ich sny. A preto sa v tejto spoločnosti starajú o to aby zjednodušili založenie spoločnosti cez internet až tak ako je jednoduché založiť si emailové konto na komunikáciu s tvojimi zákazníkmi.

Ponuka spoločnosti

Svoje služby rozšírili aj o likvidáciu firmy, občianske združenia, ready made, burzu firiem, zmeny vo firme. Podnikanie možno v niektorých hlavách znie ako mýtus alebo niečo ťažké. Ty sa však zamysli nad tým či chceš vidieť cieľ, ten svoj vysnívaný produkt, ktorý ľudom pomôže a to je dôvod tvojho premýšľania nad podnikaním. O prekážkach hovoriť ani nebudeme, som presvedčená o tom, že tie ty vidieť nechceš a ani nebudeš, keď sa zameriaš na cieľ.

Portál na zakladanie firiem firmáreň.sk je inovatívny nástroj. Využíva najnovšie informačné technológie v oblasti elektronizácie služieb štátnej správy. Čo je veľmi dôležité v dodržaní litery zákona. Firma alebo živnosť do 15min a môžeš si plniť sen a byť prínosom a inšpiráciou pre ďalších ľudí.