Podnikajte trebárs hneď zajtra – tu sú voľné s.r.o. na predaj

Podnikať sa dnes dá začať skutočne ihneď. Nemusíte si zisťovať podrobnosti o aktuálnej legislatíve čo sa týka založenia firmy. Ani nemusíte začínať s novozaloženou firmou. Tú nemajú radi klienti, ani banky. Kúpte si hotovú firmu bez negatívnej histórie, ale napriek tomu takú, ktorá už nejakú dobu existuje.

Predaj tzv. ready-made má veľké výhody

Predovšetkým máte možnosť začať ihneď podnikať, Nečakáte na zápis do živnostenského registra, na pridelenie DIČ, ani na súhlas daňového úradu. Firma Eprenur na svojich webových stránkach Incorporated.sk ponúka rôzne staré firmy registrované aj neregistrované k platbe DPH. Základnú ponuku tvorí predaj slovenských spoločností. Kúpiť si ale máte možnosť taktiež zahraničné firmy – maďarské, české, poľské, dokonca anglické či registrované v USA.

TIP: Zaujíma vás predaj s.r.o. cena?

Nákup firmy bez rizika

Spoločnosť Eprenur sa špecializuje na predaj firiem bez rizika a s benefitami. Firmu kúpite vždy so 100% garanciou bezdlžnosti. Nemusíte sa tak báť, že si bude niekto na vás nárokovať dlhy. Naviac získavate aj garanciu spätného odkúpenia firmy. Dôležitým benefitom je napríklad možnosť kúpiť firmu ako platcu DPH (mesačný platca, štvrťročný platca). Napríklad u českých firiem dnes nie je vôbec ľahké sa ako platca DPH na začiatku podnikateľských aktivít registrovať. Takto vám hotová firma s registráciou umožní vyhnúť sa nekonečným dohadovačkám s úradmi, ešte naviac v cudzom štáte.

Nezabudnite, že pokiaľ sa chcete uchádzať o zákazky z oblasti verejného obstarávania, alebo získať úver, musíte byt firmou z históriou. Nikoho nezaujíma, že sú vaše daňové priznania prázdne, ale firma musí už dlhšiu dobu podnikať. A práve tento benefit voľné s.r.o. na predaj ponúkajú. Firma Eprenur vám sprostredkuje taktiež virtuálne sídlo v Bratislave I a II, alebo vedenie účtovníctva.