ZDIEĽAŤ

Fio banka získala dve cenné prvenstvá v ankete Zlatý mešec 2011 – v kategórii „Banky a družstevní záložny“ a „Obchodník s cennými papíry“. V prvej menovanej kategórii zvíťazilo Fio už 3. krát po sebe.

Anketa „Zlatý Měšec Nejlepší finanční instituce“ umožňuje širokej verejnosti nielen oceniť spokojnosť s finančnými inštitúciami, ale zároveň vďaka niekoľkým špecifickým parametrom u každej inštitúcie tiež ohodnotiť kvalitu a ceny služieb. Fio banka vyhrala tohtoročný ročník ankety ako najlepšia banka s priemernou známkou 1,46 a zároveň sa stala najlepším obchodníkom s cennými papiermi s hodnotením 1,43. K predchádzajúcim umiestneniam Fio v tejto ankete a k víťazstvu v klientskom ratingu bánk OVB „Vstřícná banka“ v 3. a 4.Q 2010 tak pridáva ďalšie ocenenia.

„Chceli by sme poďakovať všetkým, ktorí pre nás hlasovali. Prvenstvo v ankete Zlatý mešec 2011 je pre Fio banku veľkým úspechom a je obzvlášť hodnotné preto, že oceňuje obe hlavné oblasti jej činnosti – poskytovanie bankových a investičných služieb. Veríme, že novinky, ktoré sme tento rok pre klientov pripravili a ktoré ešte len chystáme, upevnia našu pozíciu banky s kvalitnými a dostupnými službami nielen v ČR ale aj na Slovensku“ komentuje víťazstvo Ján Franek, tlačový hovorca Fio banky.

ZDIEĽAŤ