ZDIEĽAŤ

Potrebujete peniaze na čokoľvek a musíte ich mať čo najskôr? Nechcete postúpiť dlhé schvaľovacie konania? Máte zápis v bankovom registri dlžníkov a bankové inštitúcie Vám nepožičia? Potom je SMS pôžička presne pre Vás. SMS pôžička je takmer rovnaká ako akákoľvek nebankový úver. Líši sa však jedným faktorom.

Môžete ju riešiť z pohodlia Vášho domova. Môžete odoslať iba SMS s čiastkou, ktorú požadujete a s dátumom splatnosti. Musíte byť u danej nebankové inštitúcie zaregistrovaní a potom už len môžete čerpať pôžičky cez obyčajné kliknutie na „odoslať SMS“. Pôžičky cez SMS majú ale mnoho iných výhod. My si povieme, aké to sú.

Pôžičky cez SMS majú prakticky rovnaké podmienky a výhody ako online pôžičky. Jedná sa o pôžičku peňazí, pri ktorej nemusíte dokladať žiadne doklady o výške príjmu, o bankovom registri dlžníkov a tiež nemusíte dokladať exekučné stav, teda ak nejaký prebieha neboproběhl. Pri tomto type pôžičky iba zadávate svoje informácie o vyššie pôžičke a úplne základné osobné informácie, ako meno a priezvisko. Každá inštitúcia alebo každý investor ponúka iné podmienky, je len na Vás, ktoré si vyberiete a ktoré sa Vám budú najviac hodiť.

A ako dlho môžem pôžičku splácať? Väčšinou sa tento termín pohybuje v rádoch mesiacov, až rokov. Rýchla SMS pôžička je vhodná predovšetkým v čase, keď potrebujete prekonať momentálny nedostatok peňazí. Teda ak čakáte na výplatu, ale ešte predtým potrebujete niečo nutne zaplatiť. Existujú tiež malé sumy, ako napríklad 1000 Kč až 5000 Kč. Túto pôžičku môžete splatiť do 10 až 30 dní, je len na Vás, akú splátkovú dobu si vyberiete a dohodnete s investorom.

Pri nebankových pôžičkách, ktoré zahŕňajú aj SMS pôžičku nepotrebujete žiadne ručenie. Peniaze Vám ihneď po schválení pôžičky budú zaslané na Váš účet a potom si s nimi môžete disponovať podľa svojho rozhodnutia. U niektorých inštitúcií môžete tiež znížiť výšku úroku, ak si zvolíte danú dĺžku doby splácania. Ďalšou výhodou je fakt, že SMS pôžička je bez poplatkov vopred. Všetky poplatky tak platíte až pri splácaní samotného dlhu.

ZDIEĽAŤ