ZDIEĽAŤ

Zakladáte firemnú stránku alebo svoj vlastný blog? Vytvorenie si vlastnej webovej stránky dnes môže byť mimoriadne jednoduché a v niektorých prípadoch môžete dokonca získať webové stránky zadarmo!

Webová stránka je v dnešnej dobe základnou a nevyhnutnou súčasťou každého jedného biznisu. Aj keď nemáte svoj vlastný biznis, veľmi dobrým nápadom je aspoň osobný blog. Ten dokáže pomôcť nielen vášmu osobnému rozvoju, ale výrazným spôsobom môže pomôcť aj v pracovnom živote. Nie je však web ako web. Veľké firmy potrebujú veľmi prepracované weby, ktoré obsahujú stovky až tisícky rôznych podstránok, kategórií a iných častí webu. Takto obrovské weby sú tak veľmi náročné na budovanie a správu, nutne si tak vyžadujú programátorov a administrátorov, ktorí na nich budú pracovať. Tvorba webových stránok však nie je vždy takto náročná. Ak však máte menšiu firmu, prípadne si zakladáte svoj vlastný blog, webovú stránku si veľmi jednoducho vybudujete aj sami, bez akejkoľvek znalosti programovania. A najlepšie na tom je, že takýto web nebude vyzerať ako keby ho vytváralo nejaké dieťa zo škôlky, práve naopak. Bude maximálne moderný, profesionálny a funkčný, ako od profesionálneho programátora.

Vlastný web úplne zadarmo?

Na internete nájdete viacero firiem, ktoré poskytujú balíčky vlastného webu, ktoré zahŕňajú doménu, hosting a ďalšie webové služby. Veľmi moderné, technicky vyspelé, ale zároveň lacné webové stránky, prináša firma saywebpage. Tvorba webových stránok cez saywebpage je mimoriadne jednoduchá a zvládne ju skutočne každý. Balíky lacných webových stránok obsahujú vlastnú doménu, e-maily a veľa miesta na hostingu. Takýto web bude rýchly, vyspelý a plne prispôsobený všetkým typom zariadení. Na výber máte mnohé webové šablóny, určite si tak vyberiete takú, ktorá sa vám bude páčiť a bude sa hodiť na vaše účely. Ak nemáte čas na budovanie si vlastnej stránky, môžete si zakúpiť balík, ktorý obsahuje vybudovanie webu na mieru. Získať môžete dokonca aj webové stránky zadarmo. Podmienkou je, že sa musí jednať o webové stránky neziskových organizácií alebo stránky projektov, ktoré prispievajú k zlepšeniu života občanov alebo obohateniu prostredia. Ak teda plánujete vlastný web, už ďalej nehľadajte. Perfektné riešenie je na dosah!

ZDIEĽAŤ