ZDIEĽAŤ

Pracovníci marketingu neustále vymýšľajú nové ťahy, ako zákazníka nalákať na produkt alebo službu zvýhodnenými cenami. Nenechajte sa však oklamať trikmi. V tomto článku vám ukážeme spôsob, ako šetriť skutočne výhodne pri každom nákupe.

Medzi časté marketingové triky, ktoré sa používajú tak v reálnom svete, ako aj pri nakupovaní na internete, patria tzv. klamlivé zľavy. Tie spočívajú v tom, že predajca preškrtne pôvodnú cenu a zvýrazní novú, nižšiu cenu. Trik však spočíva v tom, že preškrtnutá pôvodná cena je oveľa vyššia ako v skutočnosti. Zákazník tak má pocit, že nakupuje výhodne, no v skutočnosti aj tak utráca zbytočne veľa. Takýchto trikov by sme mohli spomínať desiatky, vy sa však iste pýtate, ktorý spôsob šetrenia peňazí pri nakupovaní online je skutočne výhodný a nie je len nejakým klamlivým trikom.

Odpoveďou sú zľavové kupóny, ktoré sú v zahraničí mimoriadne rozšírené už dlhú dobu, no na Slovensko sa dostali len pomerne nedávno. Tie spočívajú v tom, že na kupónovom portáli si skopírujete zľavový kupón, úplne zadarmo, a prilepíte ho do príslušného políčka pri objednávaní tovaru v e-shope, čím sa uplatní zľava. Výsledkom je zníženie ceny objednávky o niekoľko eur, v závislosti od výšky kupónu. Ako zákazník tak dostávate výhodnú cenu, kupónový portál zas províziu za to, že e-shopu sprostredkoval obchod. Nikto tak o nič neprichádza a všetky strany profitujú.

Kupóny do najznámejších e-shopov

Jedným z najznámejších kupónových portálov s lukratívnymi kupónmi do najväčších a najznámejších slovenských e-shopov je Kuponzlavovy.com. Na tomto portáli nájdete za pár sekúnd napríklad Alza.sk zľavový kupón, či Hej.sk zľavový kód alebo ďalšie kupóny do mnohých iných e-shopov. Stačí si len vybrať. Výhodou je, že zľavové kupóny sú dostupné pre každého a úplne zadarmo. Kupóny sú dostupné neustále a ich použitie je neobmedzené. Šetriť tak môžete pri každom jednom nákupe.

ZDIEĽAŤ