ZDIEĽAŤ

 

Šperky sú symbolom krásy aj luxusu. Oháňať sa však dnes kilogramom zlata ovešaným všade možne po tele nestačí. Šperk sa musí honosiť dizajnom, ponúkať myšlienku, omladzovať a tešiť nielen majiteľa, ale aj každého okolo, komu na šperku spočinie zrak. Kvalitné klenotnícke firmy to vedia a dobývajú svet. Tak ako TOUS.

História TOUS začala už v roku 1920, kedy v malom španielskom meste vznikla rodinná hodinárska manufaktúra. Postupom času sa však sortiment rozširoval, najprv o šperky, postupne o ďalšie módne doplnky. Dnes je z TOUS módny gigant, ktorý otvára svoje predajne po celom svete. Vrátane Slovenska. Firma zostala po celú dobu rodinnou, a aj dnes v jej vedení stoja potomkovia pôvodných zakladateľov firmy. Značka TOUS je neprehliadnuteľná, pretože ju charakterizuje symbolický TOUS medvedík, ktorý sa na šperkoch aj ďalších módnych kúskoch objavuje ako ich hlavný, alebo sprievodný motív.

Miesto plyšového medvedíka zlatý

Medvedík je symbolom detstva. Málokto nemal doma toho svojho, plyšového. Obvykle sa „nedožil“ našej dospelosti a našich detí, plyšové hračky predsa len podliehajú zubu času. Ale v našich mysliach je práve medvedík symbolom detstva a mladosti, a tak má aj neskôr, v podobe šperku, na nás vplyv doslova ako elixír mladosti.

Luxusné zlaté šperky od TOUS môžu ženu sprevádzať celým životom. Krásne zlaté náušničky TOUS sa hodia ku krstinám, prvému prijímaniu, ale aj za maturitu. TOUS prstienok sa poteší pri zásnubám. Luxusné strieborné šperky sú krásnym darčekom ku ktorýmkoľvek narodeninám či meninám. Dizajn TOUS šperkov je tak variabilný, že nikdy nezačnú nudiť. Napriek tomu ich však vždy poznáte. A nielen podľa charakteristického medvedíka.

Najkrajšie TOUS šperky, ktoré určite neprehliadnite

Strieborné šperky s čiernym onyxom sú už dlhodobo hitom kolekcií TOUS. Netradičné využitie čierneho kameňa v kontraste s drahým kovom je moderné a luxusné. Čierny kameň vynikne aj so zlatom, predovšetkým s ružovým, ktoré je opäť veľkým hitom.

Neopakovateľnými sú zlaté šperky s benátskym sklom. Jeho pestré farby dávajú šperkom až detskú hravosť. Hodia sa pre každého, bez rozdielu veku. Náušnice v tvare medvedíka s pestrým benátskym sklom okúzlia malé dievčatká, aj dospelé ženy. Šperky TOUS opäť dokazujú, že vedia potešiť všetky generácie žien.

Dizajnéri TOUS majú odvahu. Nielen čo sa týka dizajnu šperkov. Neboja sa netradične kombinovať ani materiály. Drahé diamanty smelo kombinujú s nerezovou oceľou a perly s obyčajnými čiernymi šnúrkami. Luxus získava moderný vzhľad bez zbytočného snobstva. TOUS tak dáva klenotníkom príklad, ako má vypadať moderný luxusný šperk.

TOUS šperky si určite zamilujete. Či už začnete svoji zbierku budovať od náušníc, prstienku, náhrdelníku či náramku, pri jednom šperku určite nezostanete. Táto španielska značka vie, čo ženám pristane.

ZDIEĽAŤ