ZDIEĽAŤ

Či sme na strane odosielateľa, alebo adresáta, vždy očakávame, že bude o náš balíček dobre postarané. Ako s ním bude kuriér manipulovať a za aký čas je schopný doručiť balík konečnému adresátovi, je často prvá otázka, ktorá nám pri objednávaní kuriérskych služieb napadne.

Prečo sa obrátiť na poštového kuriéra

Obrázok poštového holuba nás vždy donúti sa trochu pousmiať. Aké bolo prepravovanie zásielok kedysi náročné! Netrvalo to deň, dva ani tri, ľudia museli často čakať aj celé mesiace, aby sa im dostala odpoveď na predošlý list alebo im niekto doručil tovar objednaný z iného mesta či nebodaj krajiny. Doba nás rozmaznala, a tak právom očakávame, že sa k nám dôležité dokumenty, tovar s e-shopov alebo rôzne iné balíky dostanú čo najrýchlejšie a v bezchybnom stave. Navyše je veľmi príjemné, ak sa vieme s poštovým kuriérom dohodnúť na mieste odoslania či doručenia zásielky. Profesionálne kuriérske služby možno bez rozpakov využiť aj v prípade veľkorozmerných zásielok, povedzme v prípade, že potrebujete reklamovať nábytok alebo väčšie elektrospotrebiče.

Kuriérske služby výhodné pre každého

Myslíte si, že kuriéra si môžu zavolať iba firmy, ktoré sa zaoberajú online predajom výrobkov? Poštový kuriér neslúži iba právnickým osobám, ale každému, kto chce odosielať zásielky pohodlnou a bezpečnou cestou. Žiadne čakanie v rade ani naťahovanie sa s ťažkým balíkom. Kto si objedná kuriérske služby, má istotu, že si poštový kuriér po balík príde sám, skontroluje, či ste ho zabalili správne, a do dvoch dní balík doručí adresátovi. Ak sa bude zdržiavať na inom mieste, ako ste zadali, s kuriérom sa vždy dá telefonicky dohodnúť. Táto flexibilita je vítaná, pretože sa nestane, že adresát balík nedostane iba z dôvodu, že ho kuriér nezastihol doma. Zasielate niečo na dobierku? Len čo sa peniaze za tovar dostanú do rúk poštovému kuriérovi, kuriérska spoločnosť ich preúčtuje na váš účet.

Zavolajte si kuriéra

Nie ste jediní, ktorým sa nechce stáť v rade na pošte, a práve preto si kuriérske služby obľúbili už mnohí. Cenovo sa príliš nelíšia od bežných poštových taríf, tak prečo to zajtra neskúsiť trochu inak, pohodlnejšie? Po prečítaní obchodných podmienok si rýchlo uvedomíte, že objednať kuriéra nie je žiadna maturita. Podstatná je len správnosť údajov zásielky a vhodné zabalenie balíka podľa odporúčaní kuriérskej spoločnosti. Kuriérov práca naozaj baví, a tak sa k vašim balíkom aj ich príjemcom budú správať zodpovedne a ústretovo.

 

 

ZDIEĽAŤ