ZDIEĽAŤ

Pri výbere ubytovacích zariadení si častokrát všímame hlavne cenu a moderný vzhľad izieb, no pri výbere by sme mali toho zohľadňovať podstatne viac, ako napríklad parkovanie, stravovanie a pod.

Ak plánujete ísť do Žiliny, či už pracovne, alebo za oddychom, vyberte si moderný hotel, ktorý sa volá Galileo a nájdete ho kúsok od Železničnej stanice, konkrétne na Hlinskej ulici.

Moderný vzhľad zvnútra, i zvonku

Hotel Galileo nepatrí k úplne najluxusnejším hotelom na Slovensku, ale svojim dizajnom zvnútra a zvonka môže konkurovať moderným hotelom v primeranej cenovej kategórii. Tento hotel v Žiline je veľmi navštevovaný, pretože má moderný vzhľad nielen zvnútra, ale i zvonku, čo jednoznačne oceníte, ak patríte k náročnejším klientom. Každý predsa chce moderné hotelové izby s funkčným vybavením, pohodlnými posteľami a čistými kúpeľňami!

Kongresové služby

Ak plánujete ísť do tohto hotela pracovne, môžete počítať s tými najlepšími kongresovými službami v Žiline. V hoteli nájdete moderne vybavené kongresové sály vhodné aj na organizáciu väčších kongresov, eventov, či mítingov. Nadštandardné vybavenie týchto priestorov je hlavný dôvod, prečo si podnikatelia vyberajú práve Hotel Galileo. Ponúka navyše moderné a pomerne lacné ubytovanie, takže sa nemusíte báť, že ak by ste plánovali zavolať spolupracovníkov z väčších vzdialeností, museli by ste im zháňať ubytovanie mimo miesta, kde organizujete kongres.

Hotel Galileo je krásny, útulný, s najlepším personálom a čaká už len na vašu návštevu. Ak plánujete stráviť pár dní v Žiline, vyberte si práve tento hotel. Počítajte však s včasnou rezerváciou, pretože o ubytovanie v tomto hoteli je veľký záujem. Výhodou tohto hotela je aj to, že je blízko historického centra – Mariánskeho námestia, ktoré domáci nazývajú aj Štvorcové námestie vďaka jeho tvaru.

ZDIEĽAŤ