Online pôžičky

Potrebujete si požičať peniaze a nechcete čakať na dlhé schvaľovacie konanie? Chcete mať istotu, že Vaša žiadosť na pôžičku bude schválená a že Vám peniaze budú vypožičané? Potom využite online pôžičku.

Ide o pôžičku, ktorú jednoducho zariadite z pohodlia domova, teda online. Sadnete k počítaču a zadáte pár základných informácií, okrem iného aj výšku požadovanej pôžičky. Online pôžičky majú aj mnoho ďalších výhod, než krátke schvaľovacie obdobie. U týchto nebankových inštitúcií, ktoré tento typ pôžičky poskytujú, totiž nemusíte dokladať žiadne iné bližšie informácie o svojom životnom štýle. Nie je potrebné ručiteľa. Nemusíte tiež dokladať výšku príjmu alebo bankový register dlžníkov.

Ak využijete ponuku online pôžičky, nemusíte tiež podávať informácie o prípadnej exekúcii. Bankové inštitúcie by zrejme nepožičala peniaze občanovi, ktorý je v exekučnom konaní. Pri týchto online pôžičkách ale môžete využiť služby, aj keď v tomto konaní zrovna ste alebo ste v minulosti boli.

V prípade, že sa rozhodnete pre online pôžičku, môžete si zapožičať rôzne množstvo peňazí. Mnohí investori ponúka úplne iné sumy a iné podmienky splácania. U online pôžičiek si tak môžete požiadať o 1000 Sk, 30 000 € a niekto Vám schváli žiadosť na niekoľko sto tisíc korún. Je len na Vás, koľko peňazí potrebujete ihneď. Doba splácania sa tiež samozrejme odráža od výšky pôžičky. To znamená, že čím väčšia pôžičku máte, tým je dlhšia doba splatnosti. Ak si požičiate napríklad od 30 000 Sk do 600 000 Sk, splatnosť sa pohybuje okolo 24 – 96 mesiacov.

Výhoda týchto online pôžičiek je tiež predčasné splatenie, ktoré ponúka mnoho týchto nebankových inštitúcií. Keď sa teda rozhodnete svoj dlh splatiť skôr, nemusíte platiť žiadne sankčné poplatky.

Podmienky pre online pôžičku sú potrebné tieto údaje:

1.) Dovŕšenie 18 rokov

2.) Trvalé bydlisko v SR

3.) Kontaktná bydliska v SR

4.) Meno a priezvisko

5.) Výšku požadovanej pôžičky

6.) Požadovanú dobu splatnosti

Toto sú základné informácie pri vyplňovaní online pôžičiek. Každá táto inštitúcia alebo každý iný investor má rôzne podmienky. Je ale len na Vás, ktorú inštitúciu sa rozhodnete využiť.