ZDIEĽAŤ

O pokri už asi počul každý z nás. Tiež ste asi počuli o horibilných sumách, ktoré sa dajú hraním pokru vyhrať. Na to, aby ste boli hráč, ktorému sa do rúk dostane miliónová výhra, musíte trénovať!

52 francúzskych kariet. 2 – 10 hráčov. 1 cieľ – vyhrať čo najviac peňazí. Vyzerá to jednoducho, čo poviete? Poker však rozhodne nie je tak jednoduchý ako sa môže zdať, pokiaľ teda chcete súperiť s najlepšími a byť hráčom, ktorý domov odchádza o pár miliónov ťažší. V dnešnej dobe existuje obrovské množstvo verzií pokru a neustále prichádzajú rôzne novinky. Poker je hrou, ktorá sa spája s množstvom bluffovania a snahami oklamať súperov. To sú totiž základné spôsoby, ktoré musí ovládať každý hráč, ktorý chce vyhrať. Nie nadarmo vznikol pojem poker face, čo značí kamennú tvár. Pri pokri začína každý hráč s dvoma kartami, ktorý vidí iba on. Cieľom hry je skombinovať tieto karty s ďalšími piatimi postupne vykladanými kartami, ktoré sú spoločné pre všetkých hráčov pri stole. Hráč s najlepšou kombináciou získava bank a vyhráva.

Tréning robí majstra

Prvou vecou, ktorú musíte ovládať, aby ste mohli vyhrávať, je v prvom rade znalosť pravidiel. Keďže existuje veľa verzií pokru, je dôležité vedieť pravidlá a pojmy viažuce sa na verziu, ktorú hráte. Poker rozhodne nie je o šťastí, je veľa rôznych systémov a taktík, ktoré sa pri hre používajú. Poker sa hrá v mnohých kluboch a kasínach po celom svete. Ak sa chcete dostať medzi najlepších, musíte sa kvalifikovať v lokálnych súťažiach a kvalifikačných turnajoch v online kasínach. Je dôležité vybrať si dobré online kasíno. Tým sa myslí kasíno s licenciou, garancia pre fair play hru. Garancia fair play by mala byť základom každého dobrého kasína. Skúsiť môžete napríklad DoubleStar – Poker. Alebo vyskúšať novinky – zahrať poker online. Nech si už vyberiete akúkoľvek možnosť, určite sa poriadne zabavíte a máte šancu vyhrať poriadne peniaze!

ZDIEĽAŤ