Hľadáte kvalitné tienenie pre váš domov?Slnečné žiarenie nám vie spôsobiť množstvo problémov. Azda najväčším je práve to, že nám prehrieva vzduch v interiéri nášho domova a robí ho nedýchateľným.
 

Ak váš domov vyslovene potrebuje kvalitné nové tieniace prvky, inšpirujte sa našimi nápadmi. Predstavíme si originálne a pritom veľmi kvalitné tienenie, ktoré je vhodné aj pre váš domov. 

Závesy 

Dominantnou časťou miestností nie je len nábytok, ale aj tieniace prvky. Ak nedisponujete príliš veľkým priestorom a máte v úmysle priestor opticky zväčšiť, z ponuky tieniacej techniky si vyberajte luxusné závesy. 

Môžu byť jemným doplnkom k žalúziám, či k záclone, ale skvele vyniknú aj samostatne. Zo všetkých vzorov vám odporúčame nadčasové vzory, čiže pásiky, bodky, kvety v jemných tlmených farbách. Ideálne pre vás bude, ak si vyberiete vzor a predajcovia závesov vám ich vyrobia presne na mieru. Niekedy sa vám ani v tých najlepších predajniach závesov nepodarí nájsť záves, ktorý by vám do danej miestnosti pasoval. Na mieru šité závesy sú originálne. Nikde inde nenájdete rovnaký záves, ako je ten váš. Závesy môžu prekrývať celé okno, alebo môžu slúžiť len ako dekorácia po stranách okien. Čo je však isté, cez kvalitné látky závesov neprenikne toľko slnečného žiarenia, aby váš interiér premenilo na saunu. 

Tak, ako dobré septiky potrebujú prejazdové dosky v prípade, že cez dané miesto prechádzajú automobily, tak aj váš domov potrebuje kvalitnú tieniacu techniku, ktorá ho ochráni pred agresívnym slnečným žiarením. 

Pergoly 

Chcete, aby interiér vstupoval do vašej záhrady a zároveň nebol vystavený agresívnemu slnečnému žiareniu? Ak áno, odporúčame hliníkové pergoly, poprípade drevené pergoly. Vyberte si jednu z týchto dvoch typov pergol a vytvorte si priestor, kde budete tráviť voľné chvíle na čerstvom vzduchu a zároveň nebudete na priamom slnku. Pergoly sú kvalitná tieniaca technika vhodná pre každú modernú stavbu.