Dedičstvo 5,5 milióna dolárov po príbuznom z Pobrežia Slonoviny – SPAM

Nasledujúce riadky obsahujú nezmenený e-mail – spam, ktorý v nie úplne kvalitnom preklade do slovenského jazyka obieha po svete. Berte ho ako varovanie a určite na podobné neodpovedajte. Cieľ je jediný, dostať z vás peniaze, napríklad tým, že je nutné uhradiť manipulačné poplatky za transakciu, ku ktorej nikdy nedôjde.

Dobrý den,

Som advokát LeRoy Jean-Claude, advokát zo zákona a osobné právnik k neskorému (pán Jonáš Holec), národnost vo vašej krajine, ktorý pracoval s ropná spolocnost tu v republike Pobrežie Slonoviny (Petro-Slonoviny), ktorý je tu po musí byt oznacovaný ako môj klient. V roku 2010 môj klient jeho manželka a ich jediná dcéra bol zapojený do smrtelnej autonehody pozdlž trenchville ceste na ceste na letisko spät do svojej krajiny kvôli minulej politickej kríze v tej dobe Pobreží Slonoviny, bohužial všetci cestujúci vo vozidle k strate ich životy.

Od jeho smrti, som urobil niekolko otázok do svojho velvyslanectva tu v mojej krajine, ako nájst žiadneho zo svojich predlžených príbuzných a to sa ukázalo ako neúspešné. Po týchto niekolkých neúspešných pokusoch o mojom zúfalom hladaní naliehavú pomoc, som sa rozhodol sledovat jeho meno cez internet lokalizovat nejakého clena jeho rodiny, a preto som sa rozhodol Vás kontaktovat. Kontaktoval som vám na pomoc pri repatriácii fondu v hodnote (pät miliónov pät sto tisíc amerických dolárov) zanechal môjho zosnulého klienta s jedným z nultý banky je tu na úcte N°0028102295365102, Swift-kód:BGCDCIAB; Než sa dostane zabavené alebo vyhlásené za neschopné prevádzky bankou a budú presunuté do vládnej pokladne trezoru za ich použitie.

Avšak pred smrtou môjho klienta (pán Holec), on inštruoval riaditela banky, aby zaisti transfer z uvedeného fondu s jedným zo svojich zahranicných bánk pre jeho nahor vedenia, ked sa chystal premiestnit spät do svojej krajiny kvôli financná nestabilita v dôsledku minulého politickej krízy, potom v krajine, ale vzhladom na okolnosti jeho smrti, prenosové usporiadanie / plány, ktoré bolo prerušené a od tej doby nikto neprišiel nároku tento fond, teda banka mi vydal oznámenia poskytovat najbližšieho príbuzného alebo príbuzného môjho zosnulého klient nárok na túto fondu, inak budú zabaví jeho bankový úcet v priebehu nasledujúcich dvadsiatich jedna oficiálnych bankových pracovných dní.

Vzhladom k tomu som bol neúspešný pri rozmiestnovaní mojich klientov príbuzní viac ako niekolko rokov, preto usilovat o súhlas k vám ako další príbuzný k zosnulému tak, že banka bude prevádzat peniaze na váš bankový úcet, potom vy a ja chcem zdielat Fondu 50% pre vás a 50% pre mna. Mám dôležité informácie, ktoré budú potrebné na zálohovat pre toto tvrdenie, všetko, co vyžaduje od vás je vaša úprimná spolupráca, ktoré nám umožnujú vidiet túto transakciu prostredníctvom.

Ja vám zarucit, že to bude popravený za legitímnu usporiadanie, ktoré nás bude chránit vás z akéhokolvek porušenia zákona, pretože budem používat svoj postavenie zosnulého osobného právnika predstavit vám do banky za oprávneného príjemcu fondov as ukázal mi pred svojou náhlou smrtou.

Teším sa na Vaše kladnej odpovede na dalšie konanie.

srdecne,

Advokát;Jean-Claude.
Senior Associate,LeRoy&Partners.
Attorney at Law.
LLB,BSC,Hons

Komentáre sú zakázané.