ZDIEĽAŤ

Láka vás rozbehnúť svoj vlastný podnik, po ktorom dlho túžite, kde by ste konečne robil to, čomu rozumiete, čo vás baví a v čom sa nachádzate? Pripadá vám vybavenie formalít pre začatie podnikania zdĺhavé, zložité a to je to, čo vás odrádza od štartu? V tom prípade sa vám určite zapáči možnosť kúpiť si existujúcu ready-made spoločnosť, ktorá čaká na svojho majiteľa a začať pracovať!

Ako to funguje?

Je to jednoduché. Môžete si vybrať hotovú ready made s.r.o. bez akýkoľvek ďalších záväzkov, kúpiť si ju za konečnú cenu 17.900, – Kč bez požiadaviek na zmeny a môžete začať podnikať.

Ďalšou možnosťou je kúpa ready made s.r.o. na mieru za cenu 21.900, -Kč. Podľa vášho želania a požiadaviek je možné zvoliť napr. Názov spoločnosti, sídlo firmy a ďalšie náležitosti.

Ak nemáte potrebný kapitál, spoločnosť SimplyOffice.cz vám ho zapožičia.

Prezrite si firmy na predaj, ktoré čakajú na svojho kupca
Ďalším spôsobom, ako sa rýchlo a jednoducho dostať k spoločnosti podľa vášho želania je pozrieť sa na firmy na predaj, ktorých ponuka je skutočne bohatá.

Vďaka prehľadným filtrom si môžete vybrať spoločnosť so sídlom v Prahe, alebo Brne, prihlásenú k DPH, alebo Neprihlásený. Radiť firmy na predaj môžete podľa názvu, ceny, výška základného imania, podľa dátumu zapísania do OR, IČO a ihneď vidíte stav konkrétnej spoločnosti, ktorú si môžete v prípade záujmu okamžite rezervovať, ak je voľná.

Obľuba kúpy týchto firiem je značná, v roku 2013 bolo predaných 421 ready made spoločností a v tomto roku už 378 a to do konca roka zostáva ešte takmer päť mesiacov!

Ľahké založenie s.r.o.

Informujte sa na možnosť založenia s.r.o., s ktorým vám simplyoffice.cz taky pomôže. Získate lacnejšie vstupné náklady, budete vlastníkom aj konateľom, spoločnosť bude obsahovať vami požadovaný názov, adresu sídla, štruktúru štatutárnych orgánov, individuálne znenie spoločenskej zmluvy … K zápisu dôjde za cca 3 týždne, v prípade, že si budete chcieť základný kapitál požičať, prebehne zápis za cca 4 týždne.

Základný kapitál spol. je možný už od 1, – Kč, za malý príplatok je možné založiť ju bez vlastného kapitálu. Ponúka sa aj možnosť založenia s.r.o. na základe plnej moci. Podpísať zmluvu je možné v Brne i Prahe.

Kúpte si svoju vlastnú spoločnosť a začnite si plniť sen o úspechu a prácu, ktorá vás bude baviť a napĺňať.

ZDIEĽAŤ