ZDIEĽAŤ

Sťahujete sa do nového a premýšľate nad tým, ako zariadiť vašej ratolesti detskú izbu? Nad touto otázkou sa už ďalej trápiť nemusíte, pretože nábytok priamo od francúzskeho výrobcu vám poskytne nielen kvalitné, ale aj elegantné riešenie.

Posteľ vhodná pre vášho potomka

Vyberte si z ponuky detských postelí vyrobených z masívu či drevotriesky. Ak má vaše dieťa veľkú fantáziu, môžete mu zadovážiť posteľ v tvare auta či lode. Pokiaľ patríte skôr medzi praktické typy, určite vás očaria postele s rôznymi úložnými priestormi či prístelkou. Ani farba vás v tomto smere nijako neobmedzí. Môžete sa rozhodnúť pre hocaké kreatívne prevedenia, ktoré hravo zladíte k ostatnému nábytku v detskej izbe.

Ak vám problém robí nedostatok miesta vo vašom domove, siahnite po posteli poschodovej. Pochodová posteľ vám ušetrí miesto a vašim deťom poskytne obrovský zážitok z rôznych hier. Vybrať si môžete posteľ vhodnú aj pre jedno dieťa, kde sa v spodnej časti nachádza napríklad písací stôl. Pokiaľ máte deti viac, k dispozícii sú postele pre dve či pre tri deti.

Študentské izby

Čo sa študentských izieb týka, ponúkajú vám všetko, čo by ste si mohli priať. Kvalita za dobrú cenu a elegantný dizajn sa vášmu študentovi určite bude pozdávať.

Nábytok týchto izieb už nie je tak farebný ako v prípade izieb detských. Naopak, prevažujú hlavne prírodné farby, ktoré izbe dodajú príjemný vzhľad a patričnú pohodu.

Stolík na cestu za vzdelaním

Okrem klasickej postele pre dospelých (rozmer 200 x 90 cm) by ste sa mali poobzerať aj po vhodnom písacom stolíku, ktorý bude vášho školáka sprevádzať na ceste za vzdelaním.

Výška stola sa pohybuje v odporúčanom rozmedzí, ktoré nijako nepoškodí zdravý vývin vášho dieťaťa. Zvoliť si môžete materiál podľa vašich preferencií – masív či laminátovú dosku. Z farieb opäť vládnu prírodné odtiene, hoci nájdete aj skupinku stolov bielych, ktoré sa tešia rastúcej popularite.

Písací stôl s moderným dizajnom je navyše aj praktický, výšku stola totiž môžete prispôsobiť výške vášho dieťaťa, tak aby sa mu na stole pracovalo a študovalo čo najlepšie.

Voľba toho správneho nábytku je jednou z najdôležitejších. Nábytok vám totiž bude robiť spoločnosť po mnohé roky vášho života. Preto sa vo výbere určite neunáhlite. Posudzujte nielen cenu v pomere s kvalitou, ale aj jeho samotný dizajn a hlavne to, aký z neho máte pocit.

ZDIEĽAŤ