ZDIEĽAŤ

Necítite harmóniu a dostatočné pohodlie vo svojom vlastnom domove? Skúste nový životný štýl, ktorý vás privedie na správnu životnú cestu, Feng Shui a vytvorte si tak z vášho domova miesto, kde sa budete radi vracať, kde načerpáte novú silu a energiu do života.

Prvky Feng Shui

Rozlišuje sa 5 základných prvkov, a to konkrétne voda, oheň, zem, kov a drevo. Tieto prvky by mali byť spolu v súlade. Ak máte vo svojom domove prítomných všetkých päť, navzájom sa posilnia a v miestnosti aj vo vašom živote bude prevládať rovnováha a dobrá energia.

Element dreva vyrieši problémy so spánkom

Zariadenie spálne podľa umenia Feng Shui, môže vyriešiť vaše problémy so spánkom. Správne zvolený nábytok vám poskytne nielen pohodlie, ale tiež vám zlepší život v mnohých smeroch. Jedným zo spôsobov je zakúpiť si posteľ z prírodného materiálu, konkrétne posteľ z masívu, ktorá vás prepojí s prírodou a vy sa tak budete cítiť energickejšie.

Rovnako si do spálne môžete zaobstarať aj komodu, ktorá vám dodá nielen viac úložného priestoru, ale bude skvelo farebne ladiť k zvyšku vášho spálňového nábytku. Komoda môže byť skriňová, zásuvková alebo kombinácia oboch predchádzajúcich.Týmto spôsobom vo svojej spálni umiestnite jeden z prvkov, konkrétne element dreva.

Farbami dosiahnite vytúžený výsledok

Ak chcete do svojej miestnosti pridať element ohňa, pridajte do nej trochu červenej, sýto oranžovej, ružovej alebo purpurovej farby. Prvok vám pomôže dosiahnuť lepšie kariérne výsledky, zvýši vašu kreativitu a podporí sexuálnu energiu. Umiestnite do spálne dekoráciu, ktorá tento element stelesňuje, môže ísť konkrétne o obraz, závesy, koberce či kozub.

Element vody predstavujú dekorácie ako fontánka, akvária či rôzne doplnky v modrej farbe. Tento prvok podporuje bohatstvo a hojnosť vo vašom živote.

Kovu patria farby ako sivá, biela, strieborná, zlatá a medená. Do života vnáša presnosť, kvalitu a efektivitu. Dekorácie, ktoré ho do vášho interiéru zasadia, sú misy na ovocie, kryštál, rámy na obrazoch z mosadze či medi, sochy, vázy a doplnky z kovu.

Posledný element – zem vám pomôže vytvoriť pocit bezpečie a dobré vzťahy v rodine a v práci. Jeho dekorácie sú kamene, keramické vázy či obrazy prírody.

Zariaďte si teda nielen spálňu, ale celý váš domov v štýle Feng Shui a pozorujte, ako sa doň vleje nový príval čistej energie.

ZDIEĽAŤ