ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Up Slovensko patrí medzi najväčších poskytovateľov stravných lístkov na tuzemskom trhu. Gastráčmi tejto spoločnosti zaplatíte v takmer 18-tisíc podnikoch, reštauráciách, jedálňach, bistrách či kantín na celom našom území. Up Slovensko predstavilo nové stravné lístky pre rok 2020 – čím sa líšia od tých predchádzajúcich?

Stravné lístky Up pre rok 2020 v zelenej farbe

Ani nová edícia stravných lístkov pre rok 2020 nie je výnimkou a rovnako ako jej predchodcovia zmenila vizuál. Tentokrát nahradí zlato-hnedý odtieň výrazná svetlozelená farba, ktorú ľahko rozpoznáte aj v podnikoch so slabším osvetlením. Stravné lístky Up pre rok 2020 sú zároveň vybavené ochrannými prvkami, vďaka ktorým je ich používanie bezpečné.

Nová farba však nie je jedinou zmenou, stravné lístky na rok 2020 spoločnosti Up prešli aj menším redizajnom – usmiatu dámu pri obede vymenila partia štyroch priateľov a zmenil sa aj samotný názov jedálneho kupóna. Namiesto dlhého „Jedálny kupón Chèque Déjeuner“ je uvedené na gastráči iba kľúčové slovo: „Déjeuner“.

Odkedy dokedy platia stravné lístky na rok 2020

Spoločnosť Up Slovensko vydáva stravné lístky na rok 2020 už od októbra 2019, výnimkou však nie sú ani prípady, keď sa používatelia gastráčov tejto značky stretli s novou edíciou už v septembri. Od októbra 2019 však všetci klienti Up Slovensko automaticky získajú už novú verziu gastráčov. Odkedy a dokedy bude platiť?

Stravné lístky pre rok 2020 sú platné od momentu ich vydania – čo je v niektorých prípadoch september, vo väčšine október 2019. Platiť budú dokonca roka 2020, konkrétne do 31. decembra. Ako však už býva zvykom, v prípade, že zákazníci Up Slovensko nájdu v zásuvke nepoužité stravné lístky aj začiatkom roka 2021, treba ich zvyčajne do 20. januára zaslať späť do Up Slovensko a spoločnosť im vydá dobropis na danú sumu. 

Okrem stravných lístkov aj elektronická karta

Spoločnosť Up Slovensko svojim klientom okrem stravných lístkov tiež ponúka elektronickú stravovaciu kartu. Tá funguje takmer identicky ako klasická banková karta, s tým rozdielom, že jej používateľ s ňou zaplatí iba za stravu či nápoje – je už na ňom, či tak urobí v reštaurácii alebo pri nákupe potravín v obchodnom reťazci. Okrem samotných používateľov jej výhody ocenia aj zamestnávatelia, ktorým vďaka používaniu elektronickej jedálnej karty v porovnaní so stravnými lístkami odpadáva časť administratívy a nutnosti fyzického odovzdania gastráčov zamestnancom. 

Chcete si objednať stravné lístky Déjeuner od Up Slovensko pre rok 2020 alebo elektronickú jedálnu kartu? Navštívte stránku www.up-slovensko.sk.

ZDIEĽAŤ