Pôžičky bez ručiteľa

Chcete alebo dokonca potrebujete rýchlu pôžičku peňazí a nechcete čakať, až banka Vašu žiadosť schváli? Ste v bankovom registri dlžníkov alebo zrovna prechádzate exekučným konaním? Nechcete banke vysvetľovať a dokladať, prečo potrebujete požičať peniaze a na čo teda peniaze miniete? Na to slúži pôžička bez ručiteľa. To znamená, že Vaša pôžička je neúčelová. Neuvádzate žiadne bližšie informácie o sebe, svojom zamestnaní ani svojom osobnom živote. Iba zadáte výšku požadovanej pôžičky a čakáte pár dní na odpoveď a na odoslanie peňazí na Váš účet.

Pôžičky bez ručiteľa sa v súčasnosti stávajú čoraz viac obľúbené. Fenomén dnešného sveta je žiť si ako kráľ aj s mnohými pôžičkami. Ľudia si dnes požičiavajú naozaj na všetko. Na darčeky pre svoje deti, na dovolenku a podobne. Ak potrebujú peniaze hneď, tento typ pôžičky je takmer najlepším riešením. Väčšinou pôžičky bez ručiteľa ponúkajú nebankové inštitúty a väčšinou sú tieto pôžičky bez ručiteľa vybavované online. To znamená, že vyplníte nejaký formulár na danej internetovej stránke a len čakáte na schválenie Vašej žiadosti. Suma, ktorú dostanete na Váš účet, sa môže pohybovať v niekoľkých stovkách tisíc korún.

Ďalšou výhodou pôžičky bez ručiteľa sú nulové sankcie. To znamená, že ak sa rozhodnete túto službu využiť a budete chcieť splatiť Váš úver skôr, ako je dohovorené, neplatíte žiadne sankčné poplatky. Iba Vás dlh splatíte a je to vyriešené. Práve preto využívajú ľudia týchto pôžičiek v prípade nečakaných výdavkov, ako sú búračka autá vtedy, keď ešte nemáte výplatu na svojom účte. Môžete tak naozaj autá zaplatiť a pôžičku do niekoľkých týždňov splatiť a už sa tým viac nezaoberať.

A za ako dlho inak musíte dlh inštitútu splatiť? To je rôzne. Každý inštitút, každý investor je iný a podmienky sú tiež odlišné. Niektorí požadujú dobu 12-60 mesiacov, iní poskytujú dobu splatnosti dlhšiu pre väčší komfort zákazníka.

Pôžička bez ručiteľa je stále obľúbenejšie. Je veľmi podobná SMS pôžičkám, online pôžičkám alebo pôžičkám do 24 hodín. Rýchlo, jednoducho a hlavne komfortne.