ZDIEĽAŤ

SMS v roamingu za zvýhodnené ceny až s 83% zľavou a k tomu cestovné poistenie – to je nová ponuka, ktorú Orange prináša v spolupráci s MetLife Amslico. Vďaka tejto novej službe môžu zákazníci Orangeu za mesačný poplatok od 2,90 € posielať SMS v roamingu len za 9 centov a k tomu ako benefit navyše získajú cestovné poistenie do zahraničia až na jeden rok.

Zákazníci Orangeu si môžu vybrať z troch variantov programu:

SMS Európa +
Zákazníci Orangeu môžu s novým programom SMS Európa + za mesačný poplatok 2,90 € posielať SMS správy z Európskej únie a vybraných dovolenkových destinácií len za 9 centov/SMS. Navyše ako bonus získajú celoročné cestovné poistenie súkromných ciest v týchto krajinách s krytím až do výšky 40 000 €. Aktivácia je jednoduchá, stačí poslať SMS v tvare ANO na číslo 612. Služba je viazaná na jeden rok.

SMS Európa biznis
SMS za 9 centov v roamingu v krajinách EU a celého Stredomoria môžu získať zákazníci s programom SMS Európa biznis za mesačný poplatok 4,90 €. Okrem zvýhodnenej SMS komunikácie navyše získajú aj celoročné cestovné poistenie súkromných a služobných ciest s krytím až do výšky 50 000 € v tých istých krajinách.

Aktivácia je jednoduchá, stačí poslať SMS v tvare ANO na číslo 613, prípadne navštíviť predajné miesto alebo kontaktovať svojho priameho predajcu v prípade biznis zákazníkov. Služba je viazaná na jeden rok.

SMS Svet biznis
Orange nezabúda ani na svojich biznis zákazníkov a náročnejších cestovateľov a tiež im prináša zvýhodnenú SMS komunikáciu v roamingu s cestovným poistením až na jeden rok navyše. S programom SMS Svet biznis za mesačný poplatok 8,90 € môžu posielať SMS takmer z celého sveta len za 9 centov a navyše získajú celoročné cestovné poistenie súkromných a pracovných ciest na celom svete s krytím až do výšky 60 000 €. Aktivácia je jednoduchá, stačí poslať SMS v tvare ANO na číslo 614, prípadne navštíviť predajné miesto alebo kontaktovať svojho priameho predajcu v prípade biznis zákazníkov. Služba je viazaná na jeden rok.

ZDIEĽAŤ