Bunker alebo poistenie domácnosti – čo je výhodnejšie?

Keď sa povie ochrana domácnosti a ochrana nehnuteľnosti, každý si predstaví niečo iné. Čo lepšie a výhodnejšie ochráni váš domov, poistenie domácnosti alebo prerobenie si domu na nedobytný bunker?

Ochrana, ochrana, ochrana… Toto slovo v dnešnej mimoriadne bezpečnej dobe počúvame možno až veľmi často. Predstavme si však toto slovo spojené so slovom domácnosť a nehnuteľnosť. Ak si niekto ani za nič nechce nechať poistiť domácnosť, má len jednu možnosť, ako svoj dom ochrániť – upraviť ho na nedobytný bunker. Je to predsa mimoriadne jednoduché. Zoženiete si kontakt na nejakú firmu, ktorá vyrába opevnené domy pre rôznych ohrozených činiteľov, vyhradíte si pár stovák tisíc eur z účtu a ochrana sa môže začať. Za jeden, možno dva roky práce bude váš najochránenejší dom pod slnkom hotový a vy sa konečne budete cítiť bezpečne. Odolá pádu stromu, bleskom, krupobitiu, zlodeji sa mu radšej budú vyhýbať veľkým oblúkom, rovnako ako divé zvieratá. Chceli by ste ale bývať v takomto bunkri? Ak nie, je tu pre vás jednoduchšie riešenie – poistenie domu a poistenie domácnosti.

Poistenie domácnosti aj online?

Povedzme, že ste sa rozhodli pre jednoduchšiu možnosť, teda poistenie. Poistenie domácnosti a poistenie domu môžete vybaviť v poisťovni Union. Je pravda, že poistenie domácnosti vás neochráni pred tým, ako sa nejaká nehoda stane, šťastní však budete po nej, na rozdiel od človeka, ktorý poistenie nemá a po nejakých záplavách si všetky opravy bude platiť z vlastného vrecka. Pri vyberaní poistenia domácnosti v poisťovni Union si vyberiete z troch rôznych možností krytia a môžete si byť istí, že možnosť najširšieho krytia zahŕňa skutočne všetko, čo by vašu domácnosť mohlo aj nemohlo postihnúť. Poistenie domácnosti dnes vybavíte online, odpadáva vám teda veľa vybavovania navyše. Tak už ďalej nerozmýšľajte, poistenie domácnosti už čaká!