ZDIEĽAŤ

Chcete si postaviť nový dom alebo si zaobstarať byt a žiť vo vlastnom? Alebo chcete svoj domov rekonštruovať a nemáte dostatok peňazí? Chcete splatiť dlh na nehnuteľnosť a nemáte čím? S tým všetkým si poradí Hypotekárna banka.

Hypotekárna banka Vám sprostredkováva hypotekárne úvery. Jedná sa o úvery na akúkoľvek nehnuteľnosť – dom, byt a tak ďalej. Ide o strednodobý až dlhodobý úver, ktorý je Vám poskytovaný za účelom investície do nehnuteľnosti. To znamená, že hypotekárny úver nemôžete použiť na nič iné, než na platby, ktoré súvisia s nehnuteľností. Hypotekárny úver tiež zahŕňa vysporiadanie dedičstva alebo vysporiadanie bezpodielového spoluvlastníctva manželov. Ak chcete tiež splatiť svoje dlhy na nehnuteľnosť, hypotéka slúži aj na tieto účely.

Profil hypotekárne banky vypovedá o špecialite na poskytovanie hypotekárnych úverov fyzickým osobám. Hypotekárne banka sa tak stala doslova lídrom hypotekárneho trhu. S logom „Skráťte si cestu domov!“ Má Hypotekárna banka veľa klientov a zákazníkov, ktorí sú s bankou veľmi spokojní. Ide o špecializovanú banku, ktorá pod svojím terajším logom vystupuje od 1. januára 2006. Do 31. decembra 2005 vystupovala banka ako Českomoravská hypotekárna banka, A.Ş .. Teraz hypotekárna banka poskytuje služby okrem iného na centrále v budove ČSOB v Prahe Radliciach.

Hypotekárna banka vznikla už 10. januára 1991. Vtedy sa jednalo o univerzálnej banku regionálneho charakteru. V roku 1995 potom banka získala oprávnenie na vydávanie hypotekárnych úverov a stala sa tak dočista prvou bankou, ktorá sa špecializovala na hypotekárne úvery. Potom v júni roku 2000 sa majoritným vlastníkom Hypotekárne banky stala Československá obchodná banka, a.s., teda ČSOB. Tak sa stala Hypotekárna banka veľmi silnú finančnú Skupinou ČSOB.

Dnes môžete nájsť na 26 pobočiek po celej Českej republike. Nájdete tiež poradenská miesta a širokú sieť externých hypotekárnych poradcov. Hypotekárna banka Vám tak zaisťuje komfort a pohodlie a doslova Vám skracuje cestu domov.

Banka má svoje hodnoty a zásady, ktoré uľahčujú klientovi sprostredkovanie hypotekárneho úveru a čo je hlavné, poskytujú mu naozaj bezpečné zázemie. Medzi hodnoty sa radí napríklad zmysluplnosť, spolupráca, otvorenosť, ambície, rešpekt a uznanie, spoľahlivosť a predovšetkým – optimizmus a radosť.

ZDIEĽAŤ