Pôžičky online sú k dispozícii rýchlo a jednoducho

Ponuka získanie pôžičky online je veľmi rýchla a jednoduchá. Pre jej získanie nemusíte z domu nikam chodiť. Postačí si sadnúť k počítaču a len vyplniť online žiadosť. Všetko urobíte z pohodlia Vášho domova. Do 60 minút sú väčšinou peniaze pripísané na vašom účte.

Podmienky si navyše nastavujete sami, podľa vlastného uváženia. Či už si vyberiete akékoľvek pôžičky online, ihneď uvidíte aj výšku Vašich splátok. Než však odošlete svoju pripravenú žiadosť, dôkladne zvážte svoje rozhodnutie. Nie je dobré konať unáhlene. Skúste si zistiť pred odoslaním žiadosti aspoň výške RPSN a základné informácie o pôžičke. Väčšina spoločností má tieto informácie uvedené na svojich webových stránkach.

Ako si poradiť s vyplnením žiadosti

Vyplnenie žiadosti je veľmi jednoduché. Väčšina spoločností má formulár žiadosti o online pôžičky pripravený na svojich webových stránkach. Do žiadosti uvediete:

  • koľko si chcete požičať
  • ako dlho chcete splácať
  • vyplníte svoje osobné údaje
  • žiadosť odošlite

Po odoslaní žiadosti Vám sú väčšinou na e-mail zaslané obchodné podmienky spoločnosti, u ktorej o pôžičku žiadate. Behom niekoľkých minút Vám potom zavolá operátor spoločnosti, aby overil, že údaje, ktoré ste uviedli v žiadosti, sú správne. Po overení údajov sa žiadosť postúpi k takzvanému scoringu klienta. Na tomto základe Vám potom bude pôžička online schválená. O výsledku sa dozviete počas 60 minút.

Proces schvaľovania

Informácie o schválení Vám prídu na e-mail, v priebehu niekoľkých desiatok minút. Potom Vám bude táto informácia zaslaná aj na mobilný telefón formou sms správy. Po obdržaní sms budete musieť v správnom tvare túto ponuku potvrdiť. Akonáhle dostane spoločnosť vašu akceptáciu, prevedie peniaze na Váš účet. O vykonanej platbe na účet budete opäť informovaní sms správou a e-mailom, vrátane platobných inštrukcií.

E-mailom takisto dostanete zmluvu o pôžičke a základné informácie o dobe splatnosti. Väčšina spoločností svojim klientom zasiela sms správy pred termínom úhrady splátky. Tým vám spoločnosť zabezpečí možnosť, že bude splácať riadne a včas.