Cetelem je spoločnosť, ktorá poskytuje pôžičky už roky

Jedna zo spoločností, ktorá figuruje na našom finančnom trhu už dlhší čas, poskytuje pôžičky a vždy jedná solídne je spoločnosť Cetelem. Táto spoločnosť vychádza svojim klientom v ústrety. Vždy poskytne potrebné informácie aj poradia s výberom. V oblasti financií sa pohybuje bez mála pätnásť rokov. Čo je veľmi dlhá doba. Každý z nás pozná túto spoločnosť aspoň z reklamy so zeleným panáčikom.

Základné informácie o spoločnosti Cetelem

Spoločnosť Cetelem je veľmi silná a stabilná. Predovšetkým vďaka svojej pätnásťročnej tradícii patrí medzi najväčšie a najvýznamnejšie poskytovateľov nebankových úverov a služieb. Cetelem je dcérskou spoločnosťou francúzskej banky BNP PARIPAS PERSONAL FINANCE, ktorá poskytuje spotrebiteľské úvery a pôžičky, už od roku 1953. Táto banka pomocou dcérskych spoločností rozšírila pole svojho pôsobenia skoro do všetkých krajín sveta.

Medzi dlhodobú stratégiu spoločnosti Cetelem patrí poskytovanie vysoko kvalitných a komplexných finančných služieb dostupné širokej verejnosti. Cieľom spoločnosti Cetelem je stať sa klientovou prvou voľbou pri výbere vhodného partnera pre financovanie jeho potrieb. Pri rokovaní sa spoločnosť Cetelem vždy riadi zodpovedným prístupom úverovania a pôžičiek, ktorý vychádza ako zo seriózneho rokovania s klientmi, ako aj z etických noriem.

Čo je to pôžička Cetelem?

Je najrýchlejšou cestou k realizácii všetkých Vašich plánov. Peniaze si totiž môžete požičať úplne na čokoľvek. Jej praktické využitie je bezúčelné. Predstavuje jednoduché riešenie pre všetkých, ktorí chcú svoje záležitosti vyriešiť rýchlo a bez zbytočných komplikácií. Na peniaze klienti totiž nečakajú dlho.

Ponúka sa vo výške od 20. 000 Kč do 200. 000 Kč. Dĺžku splácania si môžete podľa potreby nastaviť, až na 84 mesiacov splácania. Veľmi kladným bodom je aj to, že si môžete dojednať poistenie proti neschopnosti splácať. Nikdy totiž neviete, čo sa môže prihodiť.

Ako si pôžičku dohodnúť?

Veľmi ľahko. Stačí si na internete vyhľadať webovej stránky spoločnosti Cetelem. Tam vyplníte jednoduchý formulár „Žiadosť o pôžičku“. Tento formulár sa odošle na posúdenie do spoločnosti Cetelem. Za pár hodín Vám už volajú operátori, aby s Vami prediskutovali detaily a zmluvu.

Prečo financovať svoje potreby s týmto produktom

  • je rýchly a vybavuje sa z pohodlia domova
  • dosiahnete na 20. 000 Kč – 200. 0000 Kč
  • je bezúčelný, záleží len na Vás, čo si zaň zaobstaráte
  • úrok začína na 6.9%
  • dobu splácania si nastavíte sami
  • bez skrytých poplatkov