ZDIEĽAŤ

Každý mesiac sa nám objavuje výplata na našom osobnom účte. Zamestnávateľ nám už peniaze v hotovosti nevyplatí a tak nám vlastne naše osobné financie spravujú bankové inštitúcie. Nie každá to s nami myslí tak dobre a hocikedy za poplatky a bankové produkty platíme zbytočné poplatky. Bežné účty sú tak zbytočne drahé, platíme poplatky za kreditné karty a pôžičky sú veľmi nevýhodné. Ako nájsť kvalitné banku?

Konkrétny prípad

Ľudia neveria, že to ide lepšie, kým sami nevidia. Ak sa chceme pozrieť na to, ako môže v dnešnej dobe efektívne a pružne fungovať banka pre ľudí, vezmime si konkrétny príklad. Tým bude obľúbená Monety. Táto banka patrí medzi špičku na tuzemskom trhu a jej obľuba je značná. Je to predovšetkým vďaka modernému klientskemu produktu a značné flexibilite. Pozrime sa konkrétne.

Začnime u klasických účtov. Bežné účty sú často spoplatnené a je jedno, či ste študentom, dieťaťom alebo ste klasickým zamestnancom. Konkrétne u Monety sa stretávame hneď s niekoľkými typy účtov. Je to napríklad Študentský účet, Detský účet, ale aj máme možnosť aj ďalších produktov, ako je Flexikredit. Študenti aj deti majú vedenie účtu zdarma, deti majú navyše aj detské poistenie a študenti môžu vyberať z vlastných bankomatov zadarmo.

Potrebujem si požičať

Peniaze nie sú vždy na účte v takej hojnosti, ako by sme potrebovali. Preto je možné si peniaze požičať. Pôžička je v súčasnej dobe ale obávanej slovo. Ak si požičiate od spoľahlivej banky, ktorá Vám aj rada ponúkne poistenie schopnosti splácať pôžičku a ponúkne aj ďalšie bonusy vo forme nižšej úrokovej sadzbe či konsolidáciu pôžičiek, nie je sa treba obávať. Pôžičky od Monety sú pripravené na všetky prípady, ktoré sa vo Vašom živote môžu naskytnúť a nepotrebujete ani ručiteľa, ani zástavu.

Na konkrétnom príklade, ktorým bola Moneta sme videli, že aj vedenie osobného účtu, pôžička, ale mohli by sme menovať ďalšie služby, ako sú kreditné karty alebo hypotéky, nie je nič zložité a ide to aj veľmi jednoducho. Popremýšľajte o kvalite svojej banky a nič Vám následne nebráni prejsť k lepšej, napríklad práve k Moneta.

ZDIEĽAŤ