Viete, ako naložiť s peniazmi?

Čo by dali naše staré mamy za to, že ich niekto zbaví starostí s peniazmi. I keď je pravda, že nebolo toľko všakovakých poplatkov, od elektriny začínajúc po obedy v školskej jedálni končiac. Samozrejme, že vtedy si mohli ukladať peniaze do pančuchy a vždy mali prehľad, koľko práve majú. A o nejakých on-line aplikáciách nemali ani tušenia. My sme na tom podstatne inak, dá sa povedať , že lepšie. Ozaj , viete, kde si najlepšie uložíte peniaze?

Nebudem vám tvrdiť to, čo už viete aj sami. Predsa na nejaký dobrý účet, ktorý vám peniaze aj zhodnotí. Veď v súčasnej dobe máme široký výber. A tu je práve možno ten problém. Zorientovať sa. Jedna možnosť je prejsť si banky, pozisťovať podmienky, porovnať. Avšak to by sme museli byť pánom svojho času. A keďže väčšina z nás pracuje, aby tie peniaze mala, táto možnosť je dosť zdĺhavá. Ako teda na to?

Ktorá banka je najlepšia

Väčšina z nás príde do najbližšej banky, založí si účet a pritom nemá ani poňatia o tom, aké výhody tento účet ponúka. Samozrejme, tie najčastejšie ako je výber z bankomatu, kreditná karta a podobne, si zistí za pár minút. A presne o pár minút odchádza z banky s novým účtom,o ktorom vedia veľmi málo. Pritom by stačilo trošku námahy, minútka času naviac. Lenže je tu jeden zádrheľ. Každá banka stavia na tom ,že o ich účte nič nevieme. A presne ten ich je pre nás najvhodnejší. Môžeme sa tomuto vyhnúť?

Celkom jednoducho. Poštová banka, ktorá už ponúka okrem prepravy zásielok, rôzne iné služby ,presne takýto nastavený bankový účet má. Síce má názov Dobrý účet, lenže je po všetkých stránkach jedinečný. Ušetrí nám veľa času a má neobmedzené možnosti. Mohli by sme povedať, že je to taká konštelácia služieb, ktorá môže vyhovovať každému. Či už mamičke na materskej, prípadne vedúcemu pracovníkovi v nejakom podniku. Oplatí sa ho určite bližšie spoznať. Pár ďalších viet vám ho stručne a jasne predstaví.

Tento produkt by sa mohol pokojne volať aj Užitočný priateľ alebo Nadčasová peňaženka, pretože má množstvo výhod. S nimi iné produkty súperia len veľmi ťažko. Prvou a podstatnou je možnosť vybaviť si ho on-line z pohodlia domova. Nemusíte nikam chodiť, účet je vytvorený za pár minút. Čo na to poviete? Svoj účet navyše môžete mať stále pod kontrolou a pri sebe. Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu priamo do vášho telefónu. O zasielaní sms o stave účtu a platbách ani nehovoríme. Na toto by naše staré mamy potrebovali viac ponožiek. Chvalabohu, nám stačí mobil, Ešte nie ste rozhodnutí?

Viete sa správne rozhodnúť ?

Možno vám pri vymenovaní služieb naskočí kontrolka v hlave. Však toto majú aj iné účty, prečo práve tento? Spomeňte si však, že pobočky pošty je v každom meste, dokonca v každej väčšej dedine. Keby ste čokoľvek potrebovali niečo vybaviť osobne, nemusíte precestovať jednak veľa času, jednak veľa kilometrov. A toto je možno prednosť účtu, ktorú iné banky vo svojich produktoch nemajú.

Samozrejmosťou je povolené prečerpanie pri potrebe navýšenia finančných prostriedkov, neobmedzený počet prijatých platieb a mnohé iné. S otvorením účtu sa stávate slobodnejší a svoj čas môžete venovať iným aktivitám. S tým vedomím, že o vaše peniaze , a predovšetkým platby, je postarané. Stačí mať pri sebe mobil a aplikácia k účtu vás včas upozorní na možný problém.

 

Znova sa dostávame k nášmu drahému času. Nikdy ho nie je dosť. A práve Dobrý účet od Poštovej banky šetrí náš čas, naše peniaze a, dovolíme si tvrdiť, aj naše nervy. Dnešná doba je rýchla a vyžaduje si rýchle riešenia. A takýmto riešením práve Dobrý účet určite je.