Bez ktorých autodoplnkov si to vo svojom aute nevieme predstaviť?

Automobil je náš verný pomocník. Prepravujeme sa ním na miesto, ktoré potrebujeme, a to kedykoľvek chceme.

Súčasťou automobilov sú ale aj praktické autodoplnky, ktoré nám uľahčujú život a väčšina z nich aj chráni samotný automobil. Bez ktorých autodoplnkov si to vo svojom aute nevieme predstaviť?

Vaničky do kufra 

V kufri prenášame rôzne tašky, kufre, či všetky veci, ktoré potrebujeme previesť a nezmestia sa nám na sedačky. Aby sme si však chránili samotné čalúnenie kufra, je dôležité, aby sme mali v kufri vaničky. Tie najlepšie vaničky do kufra majú zvýšené okraje, sú protišmykové a chránia nielen pred špinou, ale aj tekutinami. V prípade, že sa vám niečo rozleje, vaničky v kufri majú za úlohu tieto rozliate tekutiny zachytiť.

Zároveň sú veľmi užitočné pri cestovaní z obchodu. Vďaka protišmykovosti sa nemusíte báť, že by sa vám obsah kufra počas cesty presúval z jednej strany na druhú.

Uprednostňujte gumové vaničky 

Aby ste však mali istotu, že vaničky budú spoľahlivé, vždy si vyberajte nové gumové vaničky do kufra. Práve vďaka kvalitnému materiálu použitému na výrobu týchto vaničiek budete mať istotu, že sa obsah kufra nebude šmýkať a že sa vám podarí vďaka nim zachytiť všetky nečistoty, vrátane tekutín.

Autopoťahy 

Údržba interiéru auta je potrebná. Aby ste si však chránili čalúnenie sedačiek v aute, pomôcť vám v tom môžu autopoťahy. Tie je vždy potrebné vyberať podľa modelu, značky auta a aj ročníka výroby auta. Jedine tak budete mať istotu, že vám vami vybraté autopoťahy budú sedieť.

Deflektory 

Vynikajúca pomôcka, autodoplnok, ktorý si obľúbilo mnoho majiteľov áut. Sú to protiprievanové lišty, ktoré zabezpečujú prirodzenú cirkuláciu vzduchu. Využívajú sa najmä v lete a pomôžu vám cítiť sa v aute príjemne aj počas horúceho leta.

Umožnia vám vetrať počas jazdy, ale zároveň sa nemusíte báť ofúknutia.

 

Zdroj obrázka:

Autor:Aleksandr Kondratov  / Shutterstock.com