Rozmýšľate už nad vianočnými firemnými darčekmi? A v čom ich budete rozdávať?

Pomaly, ale isto sa blížia Vianoce a to je okrem iného aj obdobie, kedy si obchodní partneri navzájom vymieňajú rôzne darčeky ako poďakovania za spoluprácu. Tradične sa takto rozdávajú perá, či kalendáre a aj keď sú to samé o sebe praktické darčeky, keď ich dostanete niekoľko, strácajú svoj zmysel.

Praktické tašky, ktoré nájdu využitie nielen pri nákupoch 

Ak kvôli tomu rozmýšľate, čo originálne dať vašim obchodným partnerom, nemusíte si príliš lámať hlavu. Napríklad dobrá káva, či niečo podobné určené na konzumovanie poteší vždy aj keby sa takýto darček mal opakovať a ak chcete k tomu pridať niečo trvácne, môžete sa pohrať s „obalom“.

Darčeky pre obchodných partnerov totižto môžete rozdávať v praktických bavlnených taškách s potlačou, ktoré môžu vaši obchodní partneri používať aj keď obsah tašiek „minú“. Vynikajú svojou pevnosťou a trvácnosťou, takže sú vhodné napríklad na nákupy ako náhrada igelitiek.

Vaky, ktoré majú množstvo využití 

Alternatívou k bavlneným taškám s reklamnou potlačou môžu byť vaky na chrbát s potlačou. Tie sú v súčasnosti populárne hlavne medzi mládežou, takže ak máte obchodných partnerov, ktorí majú deti, určite sa využitie pre takéto vaky nájde.

Svoje využitie môžu nájsť na rôzne školské veci, pri menších prechádzkach v prírode, pri športovaní a praktické sú aj na bežné každodenné nosenie, keďže pojmú všetky základné veci. A je šanca, že im využitie nájdu aj samotní obchodní partneri a nielen ich deti.

Nech bude takýto vak využívať ktokoľvek, bude vám robiť reklamu. Rovnako ako spomínané bavlnené tašky. A o to predsa pri hľadaní ideálneho darčeka pre obchodných partnerov ide. Aby darček potešil a zároveň bol praktický a mal šancu byť využívaný, aby plnil svoj reklamný účel.

Zdroj obrázka:

Autor: Kues / Shutterstock.com