ZDIEĽAŤ

Trend zväčšujúcich sa mobilov má vplyv nielen na spôsob, akým mobily používame, ale aj na to, ako ich nosíme. Kedysi sme do vreciek na nohaviciach vopchali okrem mobilu aj peňaženku a kľúče od domácnosti. Pri veľkosti displejov dnešných mobilov môžeme mať problém už pri mobilnom telefóne.

Kúpili ste si najnovší mobil? A nezmestí sa vám do vrecka? 

Trend zmenšovania sa týka takmer všetkého. Zmenšujeme peňaženky, keďže máme menšie doklady  a nosíme menej hotovosti, keďže viac platíme bezhotovostne. Mobily však zmenšovanie akosi obchádza. Minimálne od doby, keď začali mať farebné displeje. Tie tak kontinuálne narastajú a nájsť nový model mobilného telefónu s displejom pod 6 palcov začína byť zriedkavé. Nehovoriac o ešte menších displejoch, pod 5,5 palca.

Preto čoraz viac mužov začína nosiť pánske tašky cez rameno. A to aj tí, ktorí ich donedávna nazývali kabelkami. Do vreciek na nohaviciach už skrátka nezmestíme všetko potrebné. A to nerátame ani povinnú výbavu pandemickej doby v podobe rúška, či respirátoru a výsledku posledného testu.

Odlíšte sa eleganciou

K elegantnej pánskej taške by bolo vhodné doladiť aj zvyšok vášho outfitu. Ukážte okoloidúcim (a hlavne dámam), že sa viete elegantne obliecť nosením elegantných košieľ. Tie vás odlíšia od ostatných mužov, ktorí si obliekajú prvé tričko, čo ráno doma nájdu.

Nebojte sa, žeby košeľa nevynikla kvôli vašej postave. Stačí si zvoliť správny strih. Pre štíhlych pánov sú vhodné populárne slim fit košele. Pokiaľ chcete zakryť nejaké nedostatky, zvoľte len mierne zúžený strih.

Ak chcete naozaj zaujať, riaďte sa modernými trendmi a vyberajte tie najkvalitnejšie košele. Ak sa ku kvalite pridá aj prepracovaný dizajn, budete zaručene vyzerať skvelo a elegantne. A pre ešte väčšiu dávku pánskej elegancie pridajte ku košeli aj štýlovú kravatu.

Zdroj obrázka:

Autor: G-Stock Studio / Shutterstock.com

ZDIEĽAŤ