ZDIEĽAŤ

Ak sa opýtame, či obľubujete dobrú kávu, budeme častejšie očakávať kladnú odpoveď, než zápornú. Veď ako inak by mohla byť káva spolu s čajom celosvetovo najobľúbenejšími nápojmi? Jedine tak, že ju miluje množstvo ľudí.

Rozmaznávajte chuťové bunky zamestnancov výberovou kávou

A viete, kam sa káva náramne hodí? No predsa do práce! Veď nejeden z nás začína každý pracovný deň šálkou tohto obľúbeného „nakopávača“. Káva sa skrátka hodí do každej firmy. A samozrejme, nemôže to byť len tak hocijaká káva.

Čo takto si za kávu do firmy vybrať nejakú zo slovenskej pražiarne? Budete mať záruku, že sa k vám do firmy káva dostane vždy maximálne čerstvá. Veď každý kávičkár predsa vie, že čím čerstvejšie pražená káva, tým chutí lepšie.

Samozrejme, samotný fakt, že káva je čerstvo pražená, ešte skvelú kávu nerobí. Zrná musia predsa pochádzať z výberových odrôd kávy. Ale takáto kombinácia kvalitných zŕn a praženia takmer na objednávku zaručí, že osadenstvo firmy bude s výberom kávy do firmy maximálne spokojné.

Originálny darček pre obchodných partnerov? Žiadne kalendáre, ale skvelá káva

Mimochodom, vo firemnom prostredí je možné kávu využiť aj iným spôsobom a to v podobe originálnych darčekov pre obchodných partnerov. No povedzte, nemáte aj vy vždy pred Vianocami dosť všetkých pier a hlavne kalendárov? Tak buďte práve vy originálny a podarujte svojim najváženejším obchodným partnerom výberovú kávu.

Keď sa k tomu pridá exkluzívne balenie, ktoré je z recyklovaného materiálu a teda ekologické, úspech máte zaručený. Na dôvažok si môžete balenie nechať personalizovať logom vašej firmy. A podarovať kávu, to je skrátka stávka na istotu. Veď sme už hovorili, že káva je celosvetovo veľmi obľúbená, tak ňou určite svojich obchodných partnerov potešíte.

Zdroj obrázka:

Autor: Lek_charoen / Shutterstock.com

ZDIEĽAŤ