ZDIEĽAŤ

Len si spomeňte, koľkokrát sa vám už stalo, že ste v kufri auta prenášali nákup alebo čokoľvek, čo je ľahké vysypať, a potom vás okrem vykladania nákupu čakalo ešte aj upratovanie auta. Múka, rozliate mlieko, roztrhnuté vrece so substrátom, cement… Údržba kufra by nebola taká zložitá, keby ste do kufra umiestnili vaňu.

Vaňa na mieru každému kufru

Nie, vane do kufra neslúžia šoférom na osviežovanie počas dlhej jazdy, ale na ochranu interiéru vozidla pred prípadným znečistením. A hoci každému by sa páčilo hocikedy počas cestovania zastaviť a ovlažiť sa, oveľa praktickejšie je, ak vaňa neslúži nám, ale samotnému vozidlu. Práve preto sa vane vyrábajú na mieru každej značke auta. Tak sa nestane, že by boli príliš malé alebo také veľké, že dvere kufra jednoducho nezatvoríme. Sú dostatočne hlboké na to, aby zabránili aj tým najväčším nehodám. V kufri totiž nebýva iba zopár smietok, zvlášť pokiaľ ho využívame naozaj často, trebárs aj na pracovné účely. Maliari prenášajú vedrá s farbou, ktorá sa môže vyliať, stavbári so sebou nosia náradie a murivo, záhradkári rastliny a zeminu, a takto by sa dalo pokračovať ďalej. Vďaka vyvýšenému okraju vaní do kufra sa ale nestane, že to, čo v interiéri auta nemá čo hľadať, prenikne cez jej okraj a znečistí ho. Ich údržba je navyše oveľa jednoduchšia, ako keby sme sa mali deň čo deň púšťať do vysávania a tepovania interiéru kufra. Vaňu z auta stačí vybrať, vyprášiť alebo vystriekať vodou.

Univerzálne vane do kufra

Nenašli ste vaňu pre váš typ vozidla? Netreba zúfať, stále je tu možnosť využiť niektorú z univerzálnych vaní do kufra, ktoré si svoju funkciu splnia rovnako poctivo ako tie značkové. A tak aj do auta značky Kia Ceed bez problémov zoženiete taký rozmer vane, ktorý priestoru kufra sadne ako uliaty. Gumové vane do kufra majú rozmanité tvary a vďaka celoplošnej protišmykovej úprave vám v kufri auta konečne nebude nič lietať a buchotať. Do kufra sa jednoducho inštalujú, a keďže sú odolné, vydržia slúžiť naozaj dlho. Existujú aj vane do kufra z plastu, ktorý je rovnako odolný a ľahko udržiavateľný.

ZDIEĽAŤ