ZDIEĽAŤ

Každý, kto zverí svoje peniaze do rúk banky, chce, aby boli uložené starostlivo a spoľahlivo. Očakávame od svojich bánk kvalitné služby a otvorenosť. Práve Unicredit bánk ponúka služby toho najvyššieho štandardu. Svojim klientom umožňuje najmä uľahčenie medzinárodného obchodu a lepšie kontakty, a to nie len so zahraničnými partnermi. Bavíme sa o pomerne silnom bankovom ústave, ktorý má zázemie predovšetkým v strednej a východnej Európe. V Českej republike pôsobí Unicredit bánk od roku 2005 a každým rokom narastá počet spokojných zákazníkov.

Unicredit bánk ponúka svoje služby ako súkromným osobám, tak podnikateľom. Ak kladiete dôraz na kvalitu a výkonnosť, máte presný cieľ a viete, čo chcete, práve Unicredit bank vyhovie Vašim najvyšším požiadavkám. Hlavným atribútom, ktorým sa riadi táto banka, je individuálny prístup ku každému klientovi, čo prináša hľadanie najefektívnejšieho riešenia pre každého z nich tak, aby všetko zodpovedalo jeho možnostiam a predstavám.

Ako už bolo povedané, Unicredit bánk ponúka služby, ktoré budú vyhovovať každému z Vašich požiadaviek. Sprostredkovať si v tejto banke môžete hypotéku, kreditnú kartu, úver, osobné konto a podobne. Z pohodlia domova môžete spravovať svoj účet po internete 24 hodín denne pomocou internetbanking. Tento spôsob hospodárenia s peniazmi šetrí Vaše úspory a hlavne čas, ktorý by ste museli obetovať k návšteve samotnej banky či pobočky. Unicredit bank Vám zaručuje garanciu bezpečnosti. Podobne funguje aj telefónne bankovníctvo.

Využitý služieb Unicredit bánk môžu súkromné osoby, ale aj firmy a podnikatelia. Vyhradený sektor majú slobodné povolania. Špeciálne pre ne vytvorila Unicredit bank produkty zodpovedajúce ich potrebám. V širokej ponuke preto nájdete špeciálny účet napríklad pre lekára. Ich osobné financie môžu byť účinne prepojené aj s firemným účtom. Najlepšie riešenie Vám poradí vyškolený poradca na našej pobočke.

Ďalšou zaujímavou službou je tzv. Konto mozaika, ktoré je určené tým, ktorí svoj účet a s ním spojené služby často využívajú. Za mesačný príplatok získa klient možnosť vybrať si z rozsiahlej ponuky deväť bankových služieb. Podobné služby ako konto profesie, business konto atď. Sú potom určené právnickým osobám alebo fyzickým osobám podnikajúca aj bez živnostenského listu.

ZDIEĽAŤ