ZDIEĽAŤ

Zaiste to poznáte. Tovar sa vám hromadí v debnách a prepravkách, až je ho nakoniec toľko, že neviete, kde ho uložiť. Debny a prepravky sa uchovávajú po celom sklade alebo minimálne v lepšom prípade už neviete, kde pridávať ďalšie. Nie len v takýchto prípadoch prídu vhod stohovateľné plastové boxy, ktoré ušetria vaše drahocenné miesto.

Stabilita predovšetkým

Čo by to bolo za stohovateľné plastové boxy, ktoré by sa zosypali ako domček z kariet? Preto sú všetky takéto boxy opatrené bezpečnostnými výstupkami, ktoré sú pevné a iste držia všetky pohromade. Nech fúka vietor alebo nepozorný zamestnanec omylom vrazí do uskladneného stohu prepraviek, môžete sa spoľahnúť, že všetko zostane tak, ako bolo zamyslené. Jedná z variant je tiež možnosť použiť boxy s vekom, ktoré zaistia krytie pre vaše výrobky a zvýši tak ešte ich bezpečie.

Variabilita použitie

Stohovateľné plastové boxy sú ideálnym pomocníkom do najrôznejších odvetví a druhov výroby. Nech už pôsobíte v oblasti potravinárskeho priemyslu, poľnohospodárstva, priemyslovej výroby alebo automobilového priemyslu boxy vždy nájdu svoje uplatnenie. Vďaka mnoho variant a veľkostiam si každý zákazník vyberie presne také riešenie, ktoré vyhovuje jeho požiadavkám. Potrebujete uložiť materiál do výroby, spotrebný tovar alebo práve zozbieranú úrodu jabĺk? Stohovateľné plastové boxy sú tím pravým riešením!

Unikátné vlastnosti

Vďaka jedinečnému spôsobu výroby sú veľmi odolné, ale pritom veľmi ľahké a pohodlné na údržbu. Kvalitné suroviny použité pri výrobe zaistia veľmi dlhú životnosťa pôvodné vlastnosti po celú dobu používania. Ergonomické rukoväte sú vhodné k ľahkému manipulovaniu s jednotlivými boxami a použitými technológiami umožňuje aplikovať na boxy rôzne etikety a cenovky, prípadne disponujú priestorom pre ich umiestnenie. Výhoda sťahovacích boxov sa prejaví tiež pri preprave, alebo dokáže ušetriť veľa miesta na korbe kamiónu, vďaka čomu sa ich zmestí do jedného nákladného automobilu viac. Nízka váha boxov potom môže ušetriť náklady pri ich preprave. Všetky plastové boxy sú vyrábané z non toxických látok a sú šetrné k životnému prostrediu. Ich používaním tak prispievame k ekologickému podnikaniu, na ktoré sa v tejto dobe kladie veľký dôraz.

Ponuka na mieru

Stohovateľných boxov existuje na trhu naozaj veľké množstvo a nie vždy je ľahké v ich ponuke zorientovať tak, aby presne splnili vaše očakávania s ohľadom na to, k čomu budú používané. Spoločnosť Schoeller Allibert je predným výrobcom kontajnerovstohovacích prepraviek nielen na slovenskom trhu, ale naprieč celou Európou. S dlhoročnými skúsenosťami a vlastným know-how dokáže ponúknuť vysokú kvalitu a prémiové služby pre svojich klientov, ktorí naviac neustále pribúdajú.

Pokiaľ stále váhate, ktoré plastové boxy sú pre vás tie pravé, ozvite sa nám cez kontaktní formulář a spoločnosť Schoeller Allibert vám pripraví ponuku priamo na mieru vášmu podnikaniu. Využite nezáväznú ponuku a zistite, ako posunúť vaše podnikanie vpred!

 

ZDIEĽAŤ