ZDIEĽAŤ

Od ľahkých až po ťažké, dostupné v štandardných veľkostiach, špeciálne vyvinuté na dlhé vzdialenosti a veľa spiatočných ciest. Také sú plastové skladové kontajnery spoločnosti Schoeller Allibert, ktoré maximalizujú úsporu nákladov a znižujú množstvo uhlíkovej stopy.

Schoeller Allibert, uznávaný odborník na plastové obaly, sa špecializuje na výrobu stohovacích skladových kontajnerov. Reč je o moderných, stredne veľkých až veľkých plastových kontajneroch určených na skladovanie a transport všetkých druhov materiálov. Tieto moderné kontajnery nájdu svoje využitie takmer v každom priemysle, nakoľko sú absolútne hygienicky nezávadné. Typickým príkladom je nový plastový IBC kontajner Combo Excelsior, ktorý je vhodný na prepravu tekutín potravinárskeho alebo farmaceutického priemyslu.

Jeden z najobľúbenejších skladových kontajnerov Combo Fructus (IBC) vyhral prestížnu cenu Obal roka 2018 v kategórii Prepravné a priemyselné obaly a následne sa mu podarilo nominovať aj na svetovú súťaž WorldStar Packaging Award.

Najväčšou výhodou skladovacích kontajnerov oproti tým dreveným a kovovým je ich „ľahkosť“. Aj napriek ich pevnej konštrukcii sú natoľko odľahčené, že sú schopné poňať rovnaké, ba dokonca ešte väčšie množstvo tovaru ako ich drevení a kovoví konkurenti. Vďaka špeciálnemu skladaciemu mechanizmu je možné prázdne kontajnery jednoducho zložiť a ušetriť tak miesto v skladovacích priestoroch. Paletové kontajnery sú vybavené protišmykovými prvkami, bezpečnostnými systémami, odnímateľnými vekami, veľkými plochami určenými na branding a špeciálnymi plochami pre identifikačné štítky.

Nielen skladové kontajnery, ale rovnako aj ostatné produkty spoločnosti Schoeller Allibert sú maximálne moderné, efektívne a opakovane použiteľné. Ich prednosťami nie sú iba ich nadštandardné hygienické vlastnosti, ale aj vysoká odolnosť a životnosť. Okrem toho, že sú šetrné k životnému prostrediu, nakoľko sú na konci svojej životnosti 100% recyklovateľné, sú taktiež maximálne efektívne v optimalizovaní vašich nákladov spojených s prepravou.

Ak máte záujem o kvalitné a spoľahlivé prepravné obaly, potom je spoločnosť Schoeller Allibert tou najlepšou voľbou. Pridaná hodnota spoločnosti spočíva v inovatívnom prístupe, na základe ktorého všetky produkty podliehajú permanentnému vývoju a sú prispôsobované pre napĺňanie stále vyšších štandardov vo výrobe a skladovaní. Viac informácií nájdete na webovej stránke www.schoellerallibert.com/sk. V prípade potreby môžete spoločnosť kontaktovať aj prostredníctvom e-mailu na adrese info.czechrepublic@schoellerallibert.com.

ZDIEĽAŤ