ZDIEĽAŤ

Raiffeisenbank, banka inšpirovaná klientmi. Týmto heslom sa verejnosti predstavuje banka, ktorá má v Českej republike pôsobnosť už od roku 1993. Raiffeisenbank a.s. sa radí medzi veľmi významné banky na slovenskom trhu. Ponúka množstvo služieb pre fyzické osoby, teda pre súkromníkov, ale aj pre firmy alebo podnikové klientov. V Raiffeisenbank si môžete požiadať o pôžičku, hypotéku, môžete si založiť bežný účet alebo účet sporiaci.

Raiffeisenbank bola založená v roku 1993. Teraz poskytuje svojim klientom služby na 120 pobočkách a klientskych centrách po celej Českej republike. Okrem iného tiež banka poskytuje služby špecializovaných centier, ako napríklad centrá hypotekárne, osobné a firemné. So svojím kapitálom sa Raiffeisenbank radí medzi 5 najväčších bánk Českej republiky.

Banka ale nie je činná iba vo svojich obchodných aktivitách. Angažuje sa totiž tiež v oblastiach kultúry, vzdelávania alebo charitatívnych projektov. Zaujímavý je aj znak Raiffeisenbank, ktorý predstavuje dve skrížené konské hlavy. Znak je na mnohých budovách po celej Európe a znázorňuje ochranu rodín zhromaždených pod spoločnou strechou pred zlom a životným ohrozením.

Raiffeisenbank tiež v posledných rokoch pravidelne zbiera ocenenie za „Najlepší banku v strednej a východnej Európe“. Toto ocenenie získava od prestížnych časopisov.

Raiffeisenbank poskytuje svojim klientom mnoho služieb. Ak ste fyzická osoba, ktorá nezastupuje žiadnu firmu a chcete disponovať iba so svojimi vlastnými peniazmi, Raiffeisenbank Vám ponúka služby ako bežné účty, sporiace účty, investície, poistenie a podobne. Pokiaľ naopak chcete peniaze získať, môžete využiť hypotekárny úver, pôžičku od malých súm, do súm väčších a podobne. Raiffeisenbank tiež poskytuje služby podnikateľom, firmám a veľkým podnikom.

Raiffeisenbank Vám tiež pomôže v riešení životných situácií. Pomôžu Vám pri rozhodovaní s hypotékou, úverom a podobne. Ak chcete stavať, potrebujete hypotéku a nechcete rušiť nehnuteľností, Raiffeisenbank Vám pomocou svojich špecializovaných zamestnancov poradia.

Medzi služby, ktoré každodenne používa dnes už takmer každý občan Slovenskej republiky, sú bežné účty. Raiffeisenbank ponúka svojim klientom eKonto. Jedná sa o internetové bankovníctvo. V prípade eKonto klient neplatí žiadne poplatky, ale banka platí klientovi. Každé určité obdobie príde na účet klienta o 20 Sk navyše.

ZDIEĽAŤ