ZDIEĽAŤ

Chýba vám peniaze pred výplatou a zastihla vás nečakaná situácia, ktorá vyžaduje, aby ste zaplatili niekoľko tisíc korún navyše, ktoré ale nemáte? Ako môžete takúto situáciu vyriešiť v prípade, že nemáte nikoho zo známych, ktorý by vám potrebnú sumu požičal?

Riešením, ktoré v poslednej dobe v takých situácií mnoho ľudí využíva, sú tzv. SMS pôžičky pred výplatou. Jedná sa o typ fínskej pôžičky, ktorú u nás začala prevádzkovať firma Ferratum, ktorá pôsobí okrem nášho štátu v mnohých ostatných krajinách po celej Európe.

Dnes už však je však poskytovateľov takýchto pôžičiek väčšie množstvo a vy si tak môžete vybrať z rôznych variant. Prehľad tých najvyužívanejších pôžičiek, o ktoré si žiadajú klienti pred výplatou sme pre vás pripravili v tomto článku.

Ferratum pôžička

Asi najčastejšie využívanou pôžičkou tohto typu je úver od Ferratum. Táto spoločnosť požičiava klientom bez nahliadnutia do registrov aj bez dokladovania príjmov. Môžete si u nej požičať na prvýkrát sumu až 3 000 Kč a v akčnej ponuke za prvú pôžičku neplatíte žiadne úroky ani navýšenie. Peniaze vám pošle poukážkou alebo prevodom na účet.

Crediton pôžička

Česká spoločnosť, ktorá vám požičia do výplaty je Crediton. Tá ponúka novým klientom úvery v hodnote až 3 500 Kč. Peniaze však posiela iba prevodom na bankový účet a to až po tom, čo klient zo svojho účtu pošle overovací symbolický poplatok v hodnote 1 Kč.

Perfect Money pôžička

Ďalšie česká nebanková spoločnosť, poskytujúca pôžičky pred výplatou krátkodobo je Perfect Money. U nej si pri prvej pôžičke môžete požiadať síce iba o 2000 Kč, jej výhody však spočívajú v tom, že posiela peniaze zrýchleným bankovým prevodom.

ZDIEĽAŤ