ZDIEĽAŤ

Potrebujete ihneď niečo kúpiť a nemáte zrovna patričné financie? Chcete si požičať, ale nemôžete čakať na schvaľovacie konanie? K tomu Vám dopomôže pôžička do 24 hodín. Pôžička je určená predovšetkým pre tých, ktorí potrebujú rýchlo nejaký obnos peňazí. Väčšinou sa jedná o menší obnos. Tento typ pôžičky si môžete zriadiť na internetových stránkach. Vaša žiadosť bude spracovaná do 24 hodín, teda do jedního pracovného dňa.

Ak si požičiavate peniaze u finančných inštitúcií, ako sú banky, ktorých je zhodnotenie veľa faktorov. Banka sa zaujíma o bankový register alebo prípadnej exekúcie. V prípade pôžičky do 24 hodín nebudú tieto faktory zhodnocované. To znamená, že ak si budete chcieť požičať peniaze touto cestou, teda si zriadiť nebankové pôžičku, nemusíte uvádzať bankový register a prípadné exekúcie. Na základe údajov, ktoré vyplníte, Vám bude poskytnutá tá najvýhodnejšia pôžička. Ak sa rozhodnete pôžičku odmietnuť, nezáleží na tom, ponuka totiž nie je nijako záväzná.

Pôžičky do 24 hodín môžu nebankové inštitúcie poskytnú takmer každému. Možnosť požičania peňazí tak majú študenti, dôchodcovia alebo matky na materskej dovolenke. Pôžička do 24 hodín má mnoho výhod. Radí sa medzi ne napríklad možnosť odoslania žiadosti online. Stačí len tak sadnúť k počítaču a vyklepať pár informácií a pôžička je Vaše.

Ďalšou výhodou je samozrejme vybavenie žiadosti do 24 hodín. Ak chcete, požičať si môžete aj obnos v rádoch niekoľkých miliónov korún. Výhodou je tiež výber optimálnej ponuky investora. To znamená, že investor Vám predloží ponuku, ktorá bude ušitá presne na Vás. Veľakrát investori npotřebují doložiť výšku Vášho príjmu.

Klienti majú väčšinou veľa otázok a je veľa vecí, ktoré sú im nejasné. Často sa klienti pýtajú na to, či môžu pôžičku splatiť skôr. Ak máte rovnaké pochybnosti, nemusíte sa obávať. V prípade pôžičky do 24 hodín máte nárok splatiť pôžičku predčasne a to bez sankčných poplatkov. Tento fakt vyplýva sa zákona o spotrebiteľských úveroch. A aká je vôbec doba splatnosti pôžičky? To záleží na investorovi. Väčšinou sa táto doba určuje na 12 – 72 mesiacov.

ZDIEĽAŤ