ZDIEĽAŤ

Hľadáte ideálny vreckový nožík? Nožík, ktorý vám bude spoľahlivo slúžiť navždy? Švajčiari majú pre vás produkt, ktorý vyhovie každému. Jeho názov je Victorinox.

Ktorý chlap nemá, alebo niekedy v živote nemal vreckový nožík? Všestranného pomocníka, ktorého môže nosiť všade so sebou a pomôže mu pri mnohých činnostiach? Vreckový nožík vždy patril k symbolom dospelosti, určite si každý chlapec pamätá na deň, kedy dostal od otca svoj prvý vreckový nožík. Na čo všetko sa tento spratný pomocník môže využiť? Kým v minulosti boli vreckové nožíky „na jedno kopyto“, dnes je možností, aký vreckový nožík si vybrať skutočne neúrekom. Základom by však vždy mala byť kvalita. Stále platí, že lacným čínskym vreckovým nožíkom veľa vody nenamútite. A nehovoriac o tom, že si ním môžete veľmi ľahko privodiť nejaké zranenie. Značka Victorinox, ktorá má dlhoročné skúsenosti s výrobou nožov, je po celom svete známa pre svoju kvalitu a históriu. A nože Victorinox pokryjú prakticky všetky oblasti, kde by ste vreckový nožík mohli potrebovať. Od záchranárov, hasičov, horolezcov, cez turistov, až po prvý nožík pre syna.

Značka s bohatou históriou

Značka Victorinox vznikla v roku 1884, kedy si švajčiarsky podnikateľ a nožiar Karl Elsener otvoril nožiarstvo s švajčiarskom mestečku Ibach-Schwyz. Jeho základnou myšlienkou bolo vyrobiť ľahký multifunkčný nôž pre armádu. Dovtedy boli totiž armádne nože veľmi ťažké a nespratné. Vreckový nožík Karla Eslenera bol ľahký a okrem noža obsahoval aj zopár ďalších funkcií. nie divu, že sa hneď ujal a stal sa mimoriadne populárnym, najprv v armáde, ale čoskoro sa rozšíril do všetkých oblastí života. A dnes je Victorinox asi najznámejšou spoločnosťou na výrobu vreckových nožov na svete. Vyberte si svoj Victorinox aj vy, spoľahnite sa na švajčiarsku kvalitu a zjednodušte si život.

ZDIEĽAŤ