ZDIEĽAŤ

Ak vlastníte firmu, prípadne máte na starosti distribúciu a skladovanie tovarov, určite viete, ako dôležité je dbať na náklady. Náklady vám pritom môžu ušetriť aj jednoduché euro prepravky. Pýtate sa, ako?

Pri šetrení a optimalizácii chodu firmy je potrebné začať od základov. V prípade distribúcie a skladovania sú základom práve euro prepravky. Práve v oblasti manipulácie s tovarom a preprave totiž často vznikajú veľké straty. Čo za ne môže? Najčastejšie práve prepravky. Vezmite si napríklad také poškodenie tovaru pri preprave. V niektorých prípadoch za neho môže zlé upevnenie prepravky v dopravnom prostriedku, za ktoré môže častokrát nevhodne koncipovaný tvar prepravky, ktorý sťažuje jej upevnenie. Problémom môžu byť aj nekvalitné prepravky, ktoré sa ľahko lámu a ohýbajú, čo tiež zvyšuje riziko poškodenia tovaru. Práve takéto drobnosti majú v konečnom dôsledku vplyv na šetrenie nákladov a optimalizáciu efektivity. Plynie z toho jediné ponaučenie – pri výbere prepravky do vašej firmy si dajte záležať na kvalite. Totiž, nekvalitné a lacné prepravky sa z dlhodobého hľadiska neoplatia prakticky nikdy.

Záruka kvality

Ak sa vo svete euro prepraviek nepohybujete, pravdepodobne nedokážete určiť, na ktorú firmu sa môžete plnohodnotne spoľahnúť a ktoré prepravky vás nesklamú. Dáme vám tak jeden jednoduchý tip – Schoeller Allibert. Táto firma je lídrom vo výrobe euro prepraviek, prepravných boxov a kontajnerov. Jej produkty sú vyrobené z plastu, ktorý je v dnešnej dobe najlepším materiálom na výrobu prepraviek. Teda, za predpokladu, že je kvalitný. Schoeller Allibert používa rokmi overený kvalitný plast, ktorý je zárukou vysokej nosnosti, nízkej hmotnosti a odolnosti voči poveternostným vplyvom, teplotám a fyzickému namáhaniu. Samotné euro prepravky sú navrhnuté s cieľom čo najviac optimalizovať prepravu, jednoducho sa s nimi manipuluje a prinášajú viacero praktických technológií. Takéto prepravky vám skutočne pomôžu ušetriť náklady! Neveríte? Vyskúšajte si ich aj vo vašej firme!

ZDIEĽAŤ