ZDIEĽAŤ

Hľadáte outfit, ktorý by ste si bez hanby mohli obliecť na večierok? S rôznymi kúskami od Dedoles zvýraznite svoju individualitu a ukážete svetu vašu výnimočnú osobnosť. Neváhajte už ani chvíľu a doplňte svoj šatník aj šperkovnicu o tieto kúsky.

Štýlové šaty na hocakú príležitosť

Dedoles vám ponúka širokú škálu šiat, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie zákazníčky. Na stránke nájdete šaty s gotickými motívmi na bežné príležitosti, alebo retro šaty s kvetovanými, bodkovanými či geometrickými dizajnami na spoločenské podujatia.

Nadčasové šaty vám ponuka značka Heart and Roses, ktorá je známa svojimi kvalitnými tkaninami a netradičnými motívmi. Vyberať si môžete z gotických, ale aj retro šiat. Všetky kúsky sú navyše maximálne komfortné a vyrobené z bavlny, ktorá je telu najprirodzenejšia.

Druhým variantom je britská značka SpiralDirect, ktorá má nielen veľký výber šiat, ale aj nohavíc a dámskych legín vyrobených z viskózy, elastanu, latexu a PU kože.

Nezabudnite ani na doplnky

Outfit nie je len o oblečení, rovnako dôležité sú tiež doplnky. Aj v tomto prípade vám Dedoles ponúka rozličné šperky z polodrahokamov, ktoré poľahky doladíte k iným kúskom oblečenia.

Pre svoj ligotavý jemne žltý odtieň je obľúbeným kameňom jantár. V ponuke nájdete jantárové náramky, náušnice, prívesky aj náhrdelníky.

Jantár je známy svojimi priaznivými účinkami. Ide o prírodný kameň, ktorý je plný slnečnej energie. Tá priaznivo vplýva na celý organizmus. Jantár vás dobije pozitivizmom a nádejou. Zaženie depresie, negatívne predstavy aj beznádej. Prebudí vo vás radosť, veselosť a chuť do života. Je tiež skvelým pomocníkom, pokiaľ sa potrebujete v niečom rozhodnúť.

Jantárový šperk vám teda poslúži nielen ako skvostná ozdoba, ale priaznivo ovplyvní aj váš život. Prinesie vám väčšiu spokojnosť, harmóniu a vyrovnanosť.

 

ZDIEĽAŤ