ZDIEĽAŤ

Častokrát náročné podmienky, v ktorých zamestnanci v sklade musia pracovať, sa podpisujú na ich fyzickom zdraví. Je to náročná robota a ak zamestnávateľ zamestnancom neposkytuje adekvátne podmienky a nerobí všetko pre minimalizáciu pracovných úrazov, pracuje sa omnoho horšie.

Čo vám ale pomôže výrazne zjednodušiť prácu v sklade?

Kvalitné vysokozdvižné vozíky 

Prácu v sklade vám pomôže výrazne zjednodušiť práve vysokozdvižný vozík. Vo veľkých skladoch ale potrebujete väčšie množstvo vysokozdvižných vozíkov a preto ak nemáte dostatok financií, môžete si ich prenajať. Investícia do kvalitných vysokozdvižných vozíkov sa vám ale oplatí. Je to väčšia počiatočná investícia, ale je to investícia na dlhé roky.

Snehové radlice na VZV 

Teraz v zime ste mohli určite využiť aj zhrňovacie snehové radlice na VZV. Veľká snehová nádielka mohla narobiť problémy viacerým tým, ktorí majú skladové priestory aj vo vonkajších priestoroch. Aby bol dobrý prístup k skladovaných produktom, či materiálu, je potrebné odstrániť snehovú pokrývku a v tom vedia pomôcť práve snehové radlice na VZV. 

Čeluste 

V sklade sa vyžaduje aj manipulácia s balíkmi a práve preto by vám prácu v sklade mohli výrazne zjednodušiť práve dobré čeluste na VZV. Ich konštrukcia zaisťuje vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Jednoduché vniknutie medzi balíky a ochrana pred odretím sa zohľadňuje pri výbere čelustí. Ak si chcete objednať dobré čeluste, musíte sa vždy dívať na samotnú konštrukciu týchto čelustí. Nesmú totiž znehodnotiť prenášaný tovar a musia zaistiť jeho bezpečnosť pri manipulácii s ním.

Zjednodušte prácu v sklade a okrem kvalitných vysokozdvižných vozíkov sa nebojte investovať do potrebných, užitočných prídavných zariadení. Práve oni výrazne zjednodušia prácu, nakoľko vysokozdvižné vozíky neodmysliteľne patria do týchto priestorov.

Zdroj obrázka:

Autor: Halfpoint / Shutterstock.com

ZDIEĽAŤ