ZDIEĽAŤ

Podnikanie často nie je ľahké a s behom času musí podnikatelia riešiť nejeden problém. Či už sú to vrtochy zamestnancov, pochybenia dodávateľa a tým vzniknutá komplikácie, reklamácie vykonanej služby, zlý zdravotný stav, rodinné problémy …

Dôvodov, prečo je možné rozhodnúť sa pre ukončenie podnikania je veľa. Z časových i finančných dôvodov môže byť ukončenie spoločnosti s ručením obmedzeným celkom náročné. Preto nie div, že sa podnikatelia radšej rozhodnú vyhľadať firmu, ktorá odkúpenie spoločnosti vykonáva.

Spoločnosť v odbore, v akom si budete priať

Rovnako tak, ako je jednoduché predať spoločnosť inej spoločnosti, môžete si naopak nechať založiť novú spoločnosť. Cestovný ruch, logistika, preprava materiálov, tovaru a iného bolo, je a bude stále aktuálna. Môžete si tak chcieť napríklad dohovoriť založenia dopravnej spoločnosti.

Odborníkom na založenie dopravnej spoločnosti je spoločnosť FONTIONNEL. Postará sa o všetko potrebné, pomôže s výberom dobrého obchodného mena, s prípravou všetkých dôležitých dokumentov pre úrady, za pomoci splnomocnení môže zabezpečiť všetko akoby „na kľúč“. Po založení spoločnosti pripraví ďalšie doklady potrebné na získanie povolenia na začatie činnosti. Tiež registruje spoločnosť na Daňovom úrade.

To všetko bude trvať len necelé dva mesiace! Neznie to neuveriteľne? Na vás potom bude len prevziať hotovú spoločnosť a začať pracovať.

Vy preberiete hotovú firmu a začnete pracovať. Nasmlouváte ďalšie a ďalších klientov, ktorým budete prepravovať tovar, budete starať o spokojnosť zamestnancov, servis vozidiel, vyberiete kvalitné pneu, ktoré vám ušetrí pohonné hmoty a budú mať vynikajúci jazdný komfort a v bezpečí a včas privezú prepravovaný tovar na miesto určenia.

Ak budete chcieť svoju spoločnosť odpredať, alebo vás podnikania láka, ale odrádza vás zdĺhavé vybavovanie, ktoré začatie činnosti predchádza, obráťte sa na odborníkov, čo majú bohaté skúsenosti, a nechajte ich vybaviť všetko potrebné za vás.

ZDIEĽAŤ