ZDIEĽAŤ

Zmena adresy trvalého bydliska je vážnym krokom v živote každého, kto sa na takúto zmenu odváži. Kam sa však presťahovať – do podnájmu či vlastného bytu? Alebo rovno postaviť dom? Ak je Bratislava vašim cieľovým bodom, zbystrite pozornosť. Priamo v jej centre môžete získať bývanie, o akom sa vám možno ani nesnívalo.

O projekte

Pod názvom Premiére sa skrýva projekt skupiny Finep, 23 podlažný polyfunkčný komplex s apartmánmi, bytmi a štúdiami. K dispozícii sú jednotky 1+kk a 4+kk, každá s vlastným balkónom, terasou alebo lodžiou. Súčasťou prízemia sú priestory pre kancelárie a obchody, v podzemí na troch podlažiach zase nájdete dostatok parkovacieho miesta. Keďže „byť eko“ je nie len moderné, ale aj pragmatické, sú v garážach namontované aj nabíjacie stanice pre elektromobily. Takéto byty na predaj Bratislava už dlho neponúkala! Za zmienku ale určite stojí aj fakt, že o bezpečnosť budovy sa bude starať niekoľko kamier a elektronický vrátnik.

nasepeniaze.sk_finep_sk_01

O lokalite

Kvalita bývania vo veľkej miere závisí aj na lokalite a nové byty Bratislava jednoducho musí umiestniť na správnom mieste. Projekt Premiére má čo ponúknuť aj v tomto smere. Nachádza sa totiž v atraktívnom Starom Meste, na Šancovej ulici v blízkosti Račianskeho mýta. Pohodlne dostupná je tak nie len Hlavná stanica, ale aj obľúbená Koliba, letisko alebo Karpatská ulica, kde si na svoje prídu milovníci a milovníčky dizajnu, nábytku a bytových doplnkov. V blízkosti sa nachádza aj veľa kvalitných reštaurácií a ďaleko to nie je ani do nákupných centier, takže občianska vybavenosť je tu naozaj na vysokej úrovni. Prispieva k nej samozrejme aj výborná dostupnosť MHD, vo veľkých mestách Európy čoraz obľúbenejšej formy dopravy.

nasepeniaze.sk_finep_sk_02

Nový sa oplatí

Vyššie zmienené dôvody sú asi najlepším dôkazom, prečo sa do takéhoto bytu oplatí investovať. V novom byte nebudete musieť opravovať škody po bývalom majiteľovi, ani znášať kadejaké zatajené dlhové ťarchy z minulosti. Kliknite na www.finep.sk a zistite si o vybavení jednotlivých bytov, ich cene a dostupnosti viac.