ZDIEĽAŤ

Investovali ste do webových stránok, platíte si SEO i PPC špecialistu, ale stále to nie je ono? Nezabudli ste na klasickú súčasť marketingového mixu, ktorým sú plagát či billboardy? Veľkoformátová tlač je stále dôležitá a finančne pomerne nenáročná forma propagácie. V mnohých odvetviach podnikania je nevyhnutnosťou.

Príďte s nápadom a v Ravafol sa postarajú o zbytok. O jeho prerod na reálnu reklamu, o grafické spracovanie, tlač a dokonca aj o montáž. Ak nechcete, nemusíte najímať drahé reklamné agentúry. Ravafol za 15 rokov svojho pôsobenia na trhu dokázal vyhovieť prianiam tisíckam zákazníkov. Veľkoplošná tlač má aj v dnešnej online dobe veľký význam.

Billboardy aj plagáty

Firma vyrába všetky používané formáty reklamy. Klasické billboardy a bigboardy, ale aj megaboardy, wallboardy, ďalej shopboardy, citylighty, carwrapy aj kompletný sortiment retail pop: kartóny, reklamné tabule, plagáty, orientačné systémy, cenovky, 3D predmety, textilné prvky apod. Firma sa honosí tým, že neexistuje veľkoformátová tlač a reklamný formát, ktorý by nevedela dodať.

Ravafol tlačí nielen na papier

Široké sú aj možnosti čo sa týka materiálov, na ktoré sa v Ravafol tlačiť. Nejde totiž len o papier, ale aj o samolepky, PVC, textílie, plachty, kartón, plexisklo, alu-sendvič, tapety, expo stolíky, POP, stojany, dokonca fasády apod. Každý z týchto veľkoplošných formátov vie firma na kľúč zrealizovať, teda vrátane finálnej inštalácie, ale aj následného odstránenia.

Rýchla kalkulácia aj dodanie

Nechajte si vyčísliť svoje vízie. Ak máte nápad, nebojte sa firmu osloviť s dotazom, koľko bude stáť jeho realizácia. Obratom dostanete nielen kalkuláciu, ale aj termín, kedy by vaša zákazka mohla byť hotová. Ak na realizáciu veľkoplošnej tlače súrite, Ravafol opäť nesklame. Firma tlačí v prevádzke 24/7, takže 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Vďaka tomu je schopná vašu zákazku expresne vyhotoviť a dodať kuriérnou alebo vlastnou dopravou na požadované miesto. Prípadne rovno namontovať. Okrem veľkoformátovej tlače firma dodáva a montuje taktiež svetelnú reklamu, LED panely, fasádne obklady a okenné fólie.

ZDIEĽAŤ