ZDIEĽAŤ

Vyberáte povinné zmluvné poistenie na vaše auto, ale neviete, podľa čoho sa rozhodovať? Záleží vám na vašich financiách a nechcete PZP, ktoré bude nevýhodné? Pozrite sa, ako by malo vyzerať výhodné moderné poistenie!

To, že vlastníctvo automobilu nie je práve najlacnejšia vec pod slnkom, je jasné asi každému. Samotná kúpa auta, pohonné hmoty, prevádzkové kvapaliny, pneumatiky a servis, to všetko sú veci, ktoré vedia „zožrať“ veľmi veľa peňazí. Na niečo sme však zabudli – poistenie. Na to mnohí zabúdajú, pritom poistenie môže byť na financie dosť náročné. Špeciálne, ak máte drahšie a výkonnejšie auto. Poďme však pekne poporiadku. Na Slovensku poznáme dva základné druhy poistenia motorových vozidiel – povinné zmluvné poistenie a havarijné poistenie. Keďže havarijné poistenie je dobrovoľné, je na každom z nás, či ho na svoje vozidlo uzavrie, jemu sa teda venovať nebudeme. Pozrime sa teda na PZP, ktoré musia mať zo zákona uzatvorené všetky vozidlá, ktoré sú vedené v evidencií vozidiel a pohybujú sa po cestných komunikáciách. Ak je vaše povinné zmluvné poistenie nevýhodné, možno utrácate desiatky až stovky eur úplne zbytočne. Preto treba PZP rozumne vyberať.

Moderné poistenie – poistenie online!

Pozrime sa na povinné zmluvné poistenie poisťovne Union, ktoré si môžete vybaviť moderne online. Dnes už nemusíte chodiť osobne do poisťovne, riešiť rôzne zdĺhavé papierovanie a iné nepríjemné veci. Svoje PZP online vybavíte za pár minút, prostredníctvom pár jednoduchých krokov na webe. To však nie je jediná výhodná vec, ktorú PZP od poisťovne Union prináša. Vyberať môžete z troch balíkov, pričom vyššie dva obsahujú nonstop asistenčné služby, ktoré sa rozhodne oplatia. Moderné PZP však nie je len o samotnom povinnom zmluvnom poistení, ktoré kryje škody, ktoré spôsobíte na cudzom majetku. Dnes si môžete k PZP objednať aj pripoistenie, ktoré ochráni aj vaše auto. Hovoríme napríklad o pripoistení proti výtlkom, prasknutému sklu, úrazu vodiča, stretu so zverou alebo živlom. Takéto poistenie oceníte určite viac, ako len bežné PZP. Tak nečakajte, vybavte si svoje výhodné povinné zmluvné poistenie online aj vy ešte dnes!

 

ZDIEĽAŤ