ZDIEĽAŤ

Túžite po prehľadné ponuke zrozumiteľných služieb? Čakáte od ich využitie spokojnosť? Potom sa staňte klientom Air bánk! Plnohodnotná banka 21. storočia, ktorá Vám ponúkne pobočkovú sieť spoločne s internetovým bankovníctvom novej generácie. Je členom jednej z najväčších investičných a finančných skupín v strednej a východnej Európe – skupiny PPF. Svoje kvalitné služby ponúka zákazníkom od novembra 2011. Nováčik na trhu sa narodil ako otvorená, pravdivý a jednoduchý. Možno to mnoho ľudí bude považovať ako frázu. Air bánk Vás dozaista presvedčí o jej pravdivosti. Proste banka, ktorú môžete mať skutočne radi.

Air bánk bola vytvorená na základe myšlienky, že si ľudia v Českej republike predstavujú banku inak, než ako ju prezentujú súčasnej skostnatené peňažné ústavy. Túži po banke, ktorá sa k nim bude správať nielen otvorene a pravdivo, ale bude ich považovať za zákazníkov, nie za samotná čísla. Air bánk verí v zmenu bankovníctva a chce zboriť teóriu a nesmierne zložitom odvetví. Banka by mala byť zrozumiteľná, prehľadná a prístupná. Tieto faktory Air bánk naozaj vlastné. Mnoho ľudí nechce od banky žiadne zložitosti, avšak väčšina bánk služby zbytočne komplikujú.

Air bánk ako nováčik ponúka zatiaľ len bežný a sporiaci účet. Jediným negatívom je, že za prevádzku Vášho konta niečo zaplatíte. Zariadiť si môžete paušál all inclusive alebo sa potom platí za každú jednotlivú položku zvlášť. Na druhú stranu tieto peniaze za poplatky neobetuje len tak. Dostane sa Vám podarené a nadštandardné internetové bankovníctvo. Uzavrieť zmluvu môžete plne online a to bez akéhokoľvek fyzického podpisu u kuriéra. Air bánk sa k Vám chová rozumne a pre-klientsky. Umožňuje preto automatické navrátenie poplatku doslova jedným kliknutím online. Ak ste so službou nespokojní, bez zdĺhavého dohadovanie, Vám budú peniaze jednoducho vrátené.

Raritou v slovenskom bankovníctve sa stali bankomaty ovládané prostredníctvom dotykového displeja. Práve Air bánk je ako prvá z českých bánk začala ponúkať. Jednou z vymožeností je tá, že si zvolíte, v akých bankovkách Vám bude požadovaná suma vydaná. K dispozícii sú bankovky 200 Kč, 500 Kč, 1 000 Kč a 2 000 Kč.

ZDIEĽAŤ